[ANKETA + NÁZOR] LEO tokeny od Bitfinexu se začnou obchodovat už v pondělí! – Vyplatí se nakoupit?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Nedávno jsme vás informovali o novém coinu LEO. Tato kryptoměna byla vytvořena burzou Bitfinex s cílem záplatovat obrovskou díru v bankovním účtu její sesterské společnosti Tether. Poté, co vyšlo najevo, že téměř třetina USDT tokenů není ničím krytá a firmě chybí neuvěřitelných 850 milionů dolarů, nastala panika a LEO token byl způsob, jak uklidnit zákazníky.

Bitfinex tyto tokeny rozprodal v soukromém kole financování a získal tak miliardu dolarů. Více o tokenu LEO se dočtete v tomto odkazu.

Burza měla, zdá se, vše předem připraveno pro případ, že by rychle potřebovala nějaké peníze. LEO tokeny se totiž na veřejnost dostanou již v pondělí (20. 5. 2019) v 10:00 našeho času a bude možné obchodovat je v těchto měnových párech:

  • BTC/LEO
  • USD/LEO
  • USDT/LEO
  • EOS/LEO
  • ETH/LEO

Vyplatí se nakoupit LEO tokeny?

Je však otázkou, nakolik se vyplatí nakoupit tuto novinku. Na začátek je nutné poznamenat, že jakékoli nákupy s sebou nesou vysoké riziko. Nelze s jistotou odhadnout, kterým směrem se nakonec LEO tokeny vydají. Vzhledem k tomu, že peníze na nákup LEO tokenů šly z kapes soukromých investorů, kteří pravděpodobně věděli, co dělají, neočekáváme dump velkého počtu tokenů na trh.

Mohlo by vás zajímat: Google Search: Bitcoin v počtu vyhledávání předběhl Donalda Trumpa!

LEO se pravděpodobně budou uvolňovat v relativně malých množstvích a burza Bitfinex bude regulovat jejich zásobu v oběhu tak, aby měla cenu pod kontrolou.

Na druhé straně bude mít LEO podobnou funkcionalitu jako BNB od burzy Binance. Sníží poplatky při obchodování na burze a Bitfinex se zavázal, že část zisku bude používat na skupování tokenů, které následně spálí. Reálně se tak dostaneme do situace, kdy se bude neustále zvyšovat poptávka, ale nabídka se začne snižovat. Cena by tak měla logicky růst.

Bitfinex je velmi kvalitní kryptoměnová burza, kterou řídí schopní lidé, kteří očividně vědí, co dělají. Při pohledu na Binance Coin mnoho lidí potlačuje slzy a hledá na trhu podobnou příležitost. Zdá se, že by jí mohl být právě LEO.

Já osobně plánuju nakoupit nějaké tokeny a uvidím, zda to byl dobrý nápad. A co vy? Také budete nakupovat? Hlasovat můžete v naší anketě!

 [poll id=”3″]

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro vás připravil Samuel.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Mantinel

Tak že si to shrneme , Bitfinex podváděl lidi děla z nich takzvané blbce a vy je nazýváte schopnými lidmi .Ted si udělali svojí vlastní kryptoměnu kterou financovali spekulanti Velrybí kteří už dávno mají nakumuleno aby si hlupáci nakoupili jejich token který je vázaný na jedinou burzu která není vůbec důvěryhodná díky tomu skandálu co kolem nich vypuklo , a ovce budou nakupovat jak o dušu .

Monestoo

Vnímám to nějak tak stejně. Ale bohužel spekulanti toho rádi využijí, taky proč ne když to nějaký zisky přinese. Bohužel se takhle dneska podporují všechny špatnosti, kvůli kterým mělo být btc změna. My se nezměníme.

Václav

Poručíme větru, dešti, osvědčený způsob, jak dosáhnout opaku zamýšleného, neb jak praví základní fyzikální poučka do vzorce je potřeba dosadit i prostorovou a časovou proměnnou, dosazením konstant dostaneme zaručeně opačného výsledků, shrnuto a podtrženo pokud předvídám cokoli, ovlivním vývoj zaručené opačně. Praktiky dotčených ukazují na dokonalou nevzdělatelnost, kterou by mohl závidět i soudruh Klauz

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: