[ANALÝZA] WanChain zvyšuje objemy a blíží se hon na alty!

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • TRON (TRX) Great Voyage běží již 7 hodin, 46 minut a 58 sekund • Kryptoburza Coincheck momentálně bude podporovat obchodování pro...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Momentálně je...

[Večerní souhrn článků] • Obtížnost těžby Bitcoinu dosáhla nového rekordu • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

Když se aktuálně podíváš na altcoiny, zjistíš, že většina z nich je ve vysoce objemových konsolidacích, kde velcí hráči připravují již svoje pozice. Vysoce kapitalizované altcoiny již generují pěkná procenta a některé shitcoiny pumpují. Brzy přijde čas na altseason!

4hodinový graf WAN

Když se jednoduše selským rozumem podíváš na graf, můžeš si všimnout, že WAN má největší kumulační objemy mnohem výše. Mě jako strukturalistu zajímá, na kterých cenových úrovních chtějí spekulanti obchodovat. Dále můžeš vidět okem i rapidně zvýšené objemy v konsolidační struktuře, která začala po nepříjemném klesání. Je všem asi jasné, že cena ve spodních úrovních již moc dlouho nezůstane. WAN naposledy zvýšil objemy na začátku března a cena letěla vůči bitcoinu téměř o 100 %.

Tip: Pokud rádi obchodujete, signály z dílny Crypto Kingdom mohou skvělou dobrou oporou!

Technická analýza a představení WAN

Ivo si pro tebe v následujícím videu připravil základní přestavení kryptoměny WanChain, abys pochopil její základní fungování. Následně Mike provádí velmi vyčerpávající a podrobnou technickou analýzu, která pravděpodobně vygraduje blížícími se fundamenty na konci měsíce června a cenu vypumpuje.

Pokud jseš již pokročilý v technologiích kryptoměn, můžeš se podívat i na velmi podrobný článek, kde náš ICO tým přestavuje WAN jako zástupce interoperability aliance. Kromě toho se pak v podrobné analýze soustředíme na cross-chain transakce a mechanismus konsenzu. Zde si můžeš přečíst celý technologický rozbor.

Závěr analýzy

WAN, stejně jako některé další altcoiny, je aktuálně časovanou bombou. Nejlepší je vstupovat jako velcí hráči a to rozmělněním limitních příkazů v růstovém kanálu. Aktuálně očekáváme ještě menší konsolidaci, která dá šanci spekulantům nakoupit mezi 600 – 550 satoshi.

Disclaimer: Zříkáme se odpovědnosti za výsledky vašeho obchodování, tato analýza může sloužit pouze jako opora při tradingu. Finální rozhodnutí je na vás.

Co číst dál?

Podle návrhu zákona dostanete v Indii 10 let vězení za držení kryptoměn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře