[ANALÝZA] WanChain zvyšuje objemy a blíží se hon na alty!

1

Když se aktuálně podíváš na altcoiny, zjistíš, že většina z nich je ve vysoce objemových konsolidacích, kde velcí hráči připravují již svoje pozice. Vysoce kapitalizované altcoiny již generují pěkná procenta a některé shitcoiny pumpují. Brzy přijde čas na altseason!

4hodinový graf WAN

Když se jednoduše selským rozumem podíváš na graf, můžeš si všimnout, že WAN má největší kumulační objemy mnohem výše. Mě jako strukturalistu zajímá, na kterých cenových úrovních chtějí spekulanti obchodovat. Dále můžeš vidět okem i rapidně zvýšené objemy v konsolidační struktuře, která začala po nepříjemném klesání. Je všem asi jasné, že cena ve spodních úrovních již moc dlouho nezůstane. WAN naposledy zvýšil objemy na začátku března a cena letěla vůči bitcoinu téměř o 100 %.

Tip: Pokud rádi obchodujete, signály z dílny Crypto Kingdom mohou skvělou dobrou oporou!

Technická analýza a představení WAN

Ivo si pro tebe v následujícím videu připravil základní přestavení kryptoměny WanChain, abys pochopil její základní fungování. Následně Mike provádí velmi vyčerpávající a podrobnou technickou analýzu, která pravděpodobně vygraduje blížícími se fundamenty na konci měsíce června a cenu vypumpuje.

Pokud jseš již pokročilý v technologiích kryptoměn, můžeš se podívat i na velmi podrobný článek, kde náš ICO tým přestavuje WAN jako zástupce interoperability aliance. Kromě toho se pak v podrobné analýze soustředíme na cross-chain transakce a mechanismus konsenzu. Zde si můžeš přečíst celý technologický rozbor.

Závěr analýzy

WAN, stejně jako některé další altcoiny, je aktuálně časovanou bombou. Nejlepší je vstupovat jako velcí hráči a to rozmělněním limitních příkazů v růstovém kanálu. Aktuálně očekáváme ještě menší konsolidaci, která dá šanci spekulantům nakoupit mezi 600 – 550 satoshi.

Disclaimer: Zříkáme se odpovědnosti za výsledky vašeho obchodování, tato analýza může sloužit pouze jako opora při tradingu. Finální rozhodnutí je na vás.

Co číst dál?

Podle návrhu zákona dostanete v Indii 10 let vězení za držení kryptoměn

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Petr Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

Takových shitcoinu je plno otázka je kolik si cilujete profit . A přes jaký pár ho obchodovat přes usdt jsem ho nikde nenašel. Takže pokud ho budu nakupovat přes BTC budu se modlit aby btc nespadlo o 20% níže protože by mi na Wan poté bylo 30% zisku úplně ničemu. A otázka by zněla proč to dělat ale samozřejmě může se stát i opak že po šitcoinu vyleze i BTC o dalšich 10% ale to už je myšlení podobné ruletě. Nic méně i to je možné. A ještě jedna malá nepodstatné ráda ne vždy zvýšené objemy znamenají časovanou bombu k… Číst vice »