Altcoiny se blíží ke klíčovým úrovním odporu, obchodníci vyhlížejí “šílenou pumpu”

4.2
(5)

Rostoucí tržní kapitalizace altcoinů a pokles dominance bitcoinu zažehly nové naděje na altseason.

Analytici po nedávném nárůstu celkové tržní kapitalizace altcoinů opět spekulují o možném začátku altseason. Za posledních čtrnáct dní vzrostla o 15 % a blíží se k úrovni odporu z poloviny března, kdy přesáhla 1,2 bilionu dolarů. Obchodník Trader Tardigrade v příspěvku na X napsal, že trh altcoinů by mohl vzrůst na trojnásobek své celkové tržní kapitalizace, pokud se mu podaří vymanit z inverzního vzorce hlava a ramena.

Obchodník a analytik Rekt Capital poznamenal, že tržní kapitalizace altcoinů míří na nejvyšší týdenní uzávěrku od začátku dubna 2024. Další analytik ‚Yoddha‘ napsal: „Až to prorazí nad týdenní rezistenci, očekávejte šílenou pumpu.”

Někteří obchodníci si také všimli, že v předchozích cyklech se nejprve pohybovaly ceny bitcoinu, následoval ether a až poté altcoinový trh, protože kapitál má tendenci putovat do mincí s nižší kapitalizací.

Dominance Bitcoinu na krypto trhu se za posledních čtrnáct dní snížila o 3,7 % na 53,9 %. To naznačuje, že investoři často nejprve přesouvají své prostředky do největších a nejstabilnějších kryptoměn, než začnou spekulovat na menších, více volatilních trzích.

Zaregistrujte se na Binance skrze tento odkaz a získejte 10% slevu na obchodní poplatky

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.2 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Lumas

Fakt asi kulový…

Čumsem

Jen více takových Kožených! Psů s čepicí jsem myslel! Transfer kapitálu od hlupáků k chytrákům je solí kapitalismu, nicméně nemám potřebu se toho účastnit ani na jedné straně 🙂

JanH

Jako tezko rict. Ja nakupoval pri bullrune 2020/2021 jen btc a az na konci nejake shitcoiny, nebot ty gainy byly psycho( klasika gambl..) . Samozrejme jsem se se vsim svezl pekne dolu rok 2022, z shitcoinu jsem utekl skoro 99 procent do btc a hodl az do dnesnich dnu. Clovek se docela poucil, ale nekdo to ma proste jinak.

Poslední editace 19 dní před přes JanH
spot_img