Algoritmus předpovídá vzrůst ceny ADA na 2,90 USD

3.4
(5)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Po dlouhém medvědím období se zdá, že kryptoměnový průmysl konečně nabírá dech a s ním i jeho hlavní aktiva, včetně Cardana (ADA ), které za posledních 24 hodin zaznamenalo mírný nárůst, což prokázalo obnovenou důvěru před Vasil hardforkem.

Cardano a růst cen

V souladu s býčím sentimentem algoritmus pro predikci cen založený na PyTorch společnosti NeuralProphet, který používá open source framework strojového učení, předpověděl, že ADA dosáhne ceny 2,90 USD do 1. září 2022.

Predikce ceny ADA/den. Zdroj: Cardano Blockchain Insights

Predikční model pokrývá období od 31. července do 31. prosince 2022, a přestože nejde o přesný ukazatel budoucích cen, jeho predikce byly historicky správné.

Komunita předpovídá cenu 0,79 USD

Za zmínku také stojí, že krypto komunita na CoinMarketCapu je vůči tokenu Cardano také býčí, ačkoli její předpovědi pro stejné období jsou o něco nižší. Hlasování komunity ve skutečnosti předpovědělo, že 31. srpna se bude ADA obchodovat za 0,79 USD.

Pokud jde o další předpovědi blízké budoucnosti, k 31. červenci komunita odhaduej, že ADA by se mohla obchodovat za 0,88 USD . Na druhou stranu, algoritmus pro stejné období předpovídá, že cena dosáhne 1,63 USD.

Ugrade Vasil

Vývojáři Input Output (IOHK) blockchainu nedávno úspěšně spustili hardfork Vasil na svém testnetu. Upgrade zaručuje nižší náklady, vyšší propustnost, lepší výkon, lepší vývojářskou zkušenost a na mainetu by se měl objevit již brzy.

Závěr

V současné době se Cardano obchoduje za 0,4593 USD, což je nárůst o 0,65 % za posledních 24 hodin. Jeho cena je však stále o 2,66 % nižší než před sedmi dny, s celkovou tržní kapitalizací 15,59 miliardy dolarů, podle údajů na CoinMarketCapu.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.4 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
an onym
Hodnocení článku :
     

Nezlobte se na mě, takhle „kvalitní“ článek na kryptomagazín nepatří.

Neznalý Prorok
Hodnocení článku :
     

Já zase předpovídám že Vasil a Hydra vyřeší Trilemma a ADA bude mít větší cenu než BTC takže ještě vííc. Na to abych věděl že nevím nemusím být algoritmus ani šaman. Cokdyby ten zázračnej algoritmus předpovídal jaká čísla budou tažena ve sportce?

Carlos

nezačne-li pršet nezmoknem?

Reklama: