5 různých způsobů využití umělé inteligence v projektu Ubcoin

0
(0)

Zprávy a souhrny

Ubcoin je blockchainová platforma, velmi podobná eBay, která umožňuje svým uživatelům využívat kryptoměny jako platidlo za produkty nabízené na platformě. Ubcoin Market používá umělou inteligenci na různé aktivity v rámci platformy, mezi které například patří vytváření osobních doporučení, předpovídání ceny jednotlivých produktů nebo zlepšení kvality obrázků. Ubcoin bude součástí Ubank aplikace, která bude předinstalovaná do nových zařízení Samsungu až v 10 zemích s potenciálním uživatelským spektrem až 16 milionů lidí. Ubcoin tokeny si můžete stále zakoupit ve slevě prostřednictvím následujícího odkazu: https://ubcoin.io/en.

Ubcoin, jako peer-to-peer platforma, se snaží odstranit mezeru mezi kryptoměnami a reálným světem. Na jedné straně se tak budou moci lidé s nulovou znalostí kryptoměn a blockchainu stát investory do kryptoměn s naprostou lehkostí a v bezpečí. Na druhé straně jsou lidé, kteří mají již nyní zkušenosti s kryptoměnami, avšak nemají je jako utratit. Ti budou moci využít své kryptoměny k zakoupení reálných produktů, aniž by si museli své kryptoměny měnit za fiat.

Ubcoin se navíc snaží aktuálně vyvíjet svou vlastní umělou inteligenci, která by pracovala bez jakéhokoliv vstupu lidí do systému. Tímto krokem chce Ubcoin omezit legální, ale i etická váhání lidí a zlepšit uživatelské prostředí. Bot umělé inteligence Ubcoinu lze již nyní vyzkoušet a to na této adrese (https://ubcoin.io/en/#universe).

Sledování obsahu

Ubcoin bude pochopitelně poskytovat na své platformě i možnost reklamy. Ta bude pod drobnohledem umělé inteligence. Je totiž více než pravděpodobné, že reklamy budou chtít využívat nejen čestní obchodníci, ale i podvodníci. A právě na ty si posvítí umělá inteligence. Ta bude mnohem rychlejší, levnější a efektivnější ve srovnání se zaměstnanci, kteří by to měli dělat ručně.

Umělá inteligence nejprve určí, zda zadavatel reklamy splňuje všechny zákony a legislativní stránku, čímž odstraní legální hrozby pro daný byznys. Například reklamy na zbraně, drogy, pornografii, budou automaticky zamítány. Umělá inteligence by měla být schopna dané reklamy odhalit podle obrázků nebo textů, čímž danou reklamu buď automaticky zablokuje nebo ji pošle na prověření přímo zaměstnanci.

Stejně však bude umělá inteligence omezovat i etické hrozby. Bude blokovat jakékoliv rasistické, diskriminační reklamy nebo komentáře, které jsou ofenzivní a urážlivé.

Předpovídání ceny

Na peer-to-peer platfromě je velmi důležité, aby měl prodávající člověk přehled o tom, jakou cenu má na svůj produkt nastavit. Na jedné straně bude chtít svůj produkt prodat co nejrychleji, na druhé straně bude chtít největší možný zisk. Avšak manuální průzkum trhu by danému prodejci mohl zabrat obrovské množství času.

Umělá inteligence od Ubcoinu mu v tomto ale pomůže. Doporučí mu, jakou cenu by měl nastavit díky analýze trhu. Rovněž by mu měla poskytnout různá data o tom, jaký by byl počet zájemců při různých cenách. Navíc umělá inteligence nákupčímu, stejně jako prodejci, řekne, že je cena za daný produkt vhodná, čímž výrazně zlepší nakupování jako takové.

Osobní doporučení

Osobní doporučení budou novou, ale za to velmi zajímavou funkcí, kterou bude Ubcoin Marketplace disponovat. Právě tato funkce totiž vytvoří ideální prostředí pro lidi, čímž je nepřímo “přinutí” strávit na platformě více času, a tedy nakupovat a prodávat více.

Umělá inteligence v tomto případě bude sledovat chování uživatele na platformě, jaké sleduje reklamy nebo produkty a podle toho vytvoří model, který se bude vztahovat konkrétně na daného uživatele. Podle tohoto modelu se budou později uživateli zobrazovat nejprve produkty a reklamy, které by pro něj měly být zajímavé a relevantní.

Zlepšování kvality obrázků

Ano i takové využití bude mít nová umělá inteligence od Ubcoinu. Kvalita obrázků totiž ovlivňuje přímo úměrně prodeje a nákupy produktů. Právě proto mají často velké společnosti s velkým rozpočtem výhodu, protože si mohou dovolit vytvořit obrázky s výbornou kvalitou a obsahem. Menší prodejci jsou často v nevýhodě, protože si nemohou dovolit nejlepší fotoaparáty nebo vybavení.

Právě takovým rozdílům se Ubcoin tým snaží vyhnout a využije k tomu právě umělou inteligenci. Jakmile prodejce pošle jakýkoliv obrázek ke schválení, umělá inteligence jeho kvalitu zlepší, čímž přímo prospěje k vyšší prodejnosti.

Identifikace podezřelého chování a reklam

Jakékoliv pokusy podvodníků o přispívání nelegálních reklam a nabídek budou ihned automaticky odstraněny. Postarat by se o to měla opět umělá inteligence, která si bude všímat nejnovější reklamy a porovnávat ji s ostatními. Jakmile se bude nová reklama výrazně odlišovat od ostatních z podobné kategorie, bude taková reklama označena jako “podezřelá.”

Systém umělé inteligence, který je vytvořen Ubcoinem, má na starost Kirill Kosolapov. Interview s tímto člověkem si můžete prohlédnout v následujícím odkazu:

https://www.youtube.com/watch?v=_HQ_lokV1Us

O Ubcoin Marketu

Ubcoin Market je globální peer-to-peer platforma, která je připravena přilákat 200 milionů nových investorů do světa kryptoměn. Ubcoin bude součástí Ubank aplikace, která patří mezi přední, mobilní, platební aplikace ve východní Evropě. Ubank je na světě od roku 2009 a ke dnešnímu dni má 2,5 milionu aktivních uživatelů a více než 16 milionů stažení po celém světě. Stejně tak bývá předinstalovaná aplikace u Samsungů a Fly zařízeních. V červenci 2018 začal Ubank spolupracovat s LG Electronics, čímž bude Ubank poskytovatelem i pro uživatele LG. Ubcoin je právě teď ve fázi prodeje svých tokenů a už teď vybral několik milionů od soukromých investorů a rovněž od institucionálních investorů. Ubcoin tokeny si můžete zakoupit prostřednictvím tohoto odkazu https://ubcoin.io/en.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: