#3 Fraktální podobnost Bitcoin Halvingu s Litecoin Halvingem

0
(0)

Zprávy a souhrny

Hlavní událostí roku 2020 pro krypto komunitu je Bitcoin Halving, tedy snížení blokové odměny z 12,5 na 6,25 BTC.

Je logické, že se snížením blokové odměny by se měla hodnota Bitcoinu zvýšit – to je jeho hlavní myšlenka, důvod, proč cena $ BTC každoročně roste. Předchozí halving byl v červenci 2016 a to vedlo trh k obrovskému růstu. Co se stane s příštím halvingem?  

Vlna nákupů na LTC se ukázala být příliš velká – $ LTC vyrostlo 7krát, což není ve srovnání s 50% snížením blokové odměny příliš dostačující.

Nyní se pojďme zabývat technickou částí. Pojďme se podívat na spodní část projekce grafu $ LTC/USD. Co je nejdůležitější, co vidím? Bitcoin má velmi silnou podporu na úrovni 9000 $. Pak můžeme vidět růst až do 12 300 $ resistance. Dále by měl trh čelit odporům na úrovni 14000 dolarů a přerušit jej silným vzestupným impulzem. Nad touto úrovní je více stop – resistance úrovní. A co vyšší úrovně? Doufám, že chápete, že nemá smysl zkoušet je analyzovat, protože cena tam dlouho nebyla a my o této oblasti nemáme žádné informace. Jediné, co můžeme jasně vidět, je nové maximum, které se nachází v bodě 63000 $. Proč 63k $? Protože to je X7 ode dna 9000 dolarů. Získali jsme tedy obrázek pro BTC halving.

Co číst dále?

23.08.19 Technická analýza BTC/USD – Kde chtějí obchodovat velcí hráči?

Hodně štěstí při obchodování přeje Ján Kopil 

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: