22.08.19 Technická analýza LTC, ADA – Kde chtějí obchodovat velcí hráči?

0

Cardano přes prázdniny postihl výrazný propad ceny. Litecoin také vypadal, že půjde vzhůru, ale nízká likvidita jej také sráží. Tradeři však prázdniny tolik nemilují jako školáci, proto se již těší na jejich konec a tedy i na rozhýbání kryptoměnových trhů.

Technická analýza: LTC/USD

Vítejte investoři při dalším update na LTC / USD. Nebudu chodit kolem horké kaše, situace na LTC po halvingu není dobrá poklesl z topu na 148 USD (2019) až k momentálním 73 USD. Co je však ještě více hrozivé je to, co teprve může přijít. Nepotěším investorů ani fanoušky LTC, protože hrozí reálné na 60% propad až k 52 USD za kus.

Jak můžete vidět na grafu, mám vyznačený kanál na LTC. Tento kanál momentálně drží support line na hodnotě 70 USD. Pokud bude tato support line proražení, LTC bude „zachraňovat“ až podpora na 52 USD co je od současné hodnoty pokles přibližně o 30%. Jediné, co momentálně drží LTC před proražením k 52 USD je bull trend kanálu, který se vytvořil před halvingem. Podle mě, pokud se toto léto prodlouží a nezaznamenáme zvýšený objem obchodování do trhu, budeme vidět znovu v tomto roce hodnoty LTC na 52 USD. Z pohledu vývoje LTC do konce roku propad LTC na 52 USD určitě vyvolá nejistotu u investorů a může se stát, že top hodnoty na 148 USD, které jsme v tomto roce zaznamenali na LTC, zůstanou nepřekonané.

Jiná TA od stejných autora: 21.08.19 Technická analýza ETH,NEO – Shrnutí situace.

Technická analýza: ADA/USD

Zdravím všechny tradery a traderky, vítejte u technické analýzy kryptoměny ADA.

Dnešní pohled na graf ADA / USD nám poukazuje na velký support, na který se ADA momentálně dostala. Léto bylo pro trh obecně velmi špatné, nejen pro altcoiny, ale ani k BTC nebylo nijak přívětivé. Ani Cardano nebylo výjimkou, když pokleslo ze svého letošního topu z 0,10 USD k momentální hodnotě 0,048.

Na deseti centech byla ADA koncem června. Jen co školáci vyskočili z lavic, propadla se ADA o 50% svojí hodnoty. Většinu čtenářů momentálně bude zajímat, kde se nachází support a zda je dostatečně silný na to, aby s návratem školáků a studentů do školních budov opět pomohl ADA odrazit se směrem vzhůru.

Při pohledu na graf kryptoměny ADA si nejprve všimněte supportního kanálu, který byl proražen. Býkům se zde nepodařilo tuto support line udržet a přes hodnotu 0,055 USD se dostala dolů pod ní. ADA tak vyklesala na vrchní hranici weekly supportu, tedy až na hodnotu 0,048. Support, na kterém se momentálně ADA nachází, má velký rozptyl a táhne se od 0,036 až k současné hodnotě 0,048 USD. Podle mě existuje až 80% pravděpodobnost, že se ADA odrazí právě od tohoto supportu.

Do konce prázdnin zbývá 9 dní, na konec léta si ale počkáme ještě téměř měsíc. Může se tedy stát, že pokles bude pokračovat až ke spodní hranici supportu na 0,036 USD, tak, jak je to zaznačené v grafu. Osobně bych čekal, že na tomto supportu se vytvoří konsolidace před dalším růstem ADA.

Stejně tak rychle, jako ADA ztratila 50% hodnoty, může nyní přijít růst o 100%, který by tuto ztrátu vymazal. A my zase uvidíme ADA na hodnotách $0,10. V kryptoměnovém prostředí jsme si na tyto výkyvy již zvykli. Kryptoměny jsou stále ještě mladé rozbouřené vody, takové výkyvy zkrátka na akciovém trhu jen tak neuvidíte.

Roadmap ADA Q4 2019: https://cardanoroadmap.com/en/shelley

Hodně štěstí při obchodování přeje Ján Kopil

Co číst dále?

Zachrání Bitcoin skomírající ekonomiku Argentiny?

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

 

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře