21.08.19 Technická analýza |ETH,NEO| Shrnutí situace

0
(0)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Ethereum přes prázdniny postihl výrazný propad ceny. NEO také vypadalo, že půjde vzhůru, ale nízká likvidita jej také sráží. Tradeři však prázdniny tolik nemilují jako školáci, proto se již těší na jejich konec a tedy i na rozhýbání kryptoměnových trhů.

Technická analýza: ETH/USD

Zdravím vás tradeři u dalšího updatu technické analýzy Etherea, ke které jsme přidali také analýzu kryptoměny NEO.

Při pohledu na propad ETH z 363 USD na momentálních 191 USD mnoho z vás zachvátí úzkost či nechuť. Je však nutné říci, že krypto jsou rozbouřené vody, žádná procházka růžovým sadem. Podívejme se proto, kde by mohly ležet nejbližší supporty a na jakých hodnotách by se mohl ETH odrazit směrem nahoru.

Nyní můžete na grafu vidět silnou support line, která se táhne od 12/2018. Momentálně se nachází její hodnota na 175 USD. Pod support line kanálu na ETH máme i weekly support na hodnotách 178-156 USD, které by mohly pro ETH znamenat odraz směrem nahoru.

Za dva týdny nám skončí prázdniny a lidé logicky očekávají i zvýšený objem kapitálu, který by měl znovu přitékat do trhu kryptoměn. Spousta těch, kteří běžně obchodují, neměli na trading během léta čas a příchodem chladnějších měsíců by se to mělo změnit a samotné obchodování by mohlo stoupnout. Takto uvažuje hodně z nás, kteří čekáme na konec léta jako na spásu.

Technická analýza: NEO/USD

I když momentální situace cenového páru NEO/USD není příznivá, jsou vidět první náznaky podpory ze strany býků.

Na grafu kryptoměny NEO momentálně sledujeme silnou support line. Za mě tu je 80% šance, že se odrazíme od této support line směrem vzhůru. Hodnota NEO je kolem 9 USD a  při pohledu na technické ukazatele musím říct, že se řádně vzpamatovává. Koncem roku 2018 jsem NEO několikrát hejtoval a teď musím přiznat, že mě čím dál více baví si prohlížet jeho graf i přes jeho propady, jelikož v něm vidím velký potenciál.

Kromě technické analýzy nás čeká také jeden velký fundament a tím je spuštění decentralizované burzy NASH exchange v ekosystému NEO. Její spuštění bylo několikrát oddáleno a teď to vypadá, že za dva dny bychom se mohli opravdu dočkat. Pokud se tak stane a stoupne poptávka po NEX tokenu, který se obchoduje prozatím pouze za NEO, můžeme také čekat nárůst kryptoměny NEO.

Na grafu je podstatná support line kanálu a jak si můžete všimnout, rezistenční kanál je až na 19 USD. Tak i když si počkáme měsíc nebo dva, můžeme počítat se 100% nárůstem hodnoty. Samozřejmě je to jen můj názor, jako všechno, co zde publikuji. Je důležité si udělat vlastní obrázek podpořený svým vlastním výzkumem.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Co číst dále?

Technická analýza BNB/USD 20. 08. 19: Půjde BNB coin díky projektu Venus na 100 USD za kus?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img