[Večerní souhrn článků] • FTX Japan obnoví 21. února výběry • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

FTX Japan obnoví 21. února výběry

Japonská dceřiná společnost kryptoměnové burzy FTX obnoví podle oficiální tiskové zprávy výběry. Uživatelé burzy tak mohou od zítra, 21. února, vybírat vklady prostřednictvím platformy Liquid Japan. Burza pozastavila výběry od krachu FTX v listopadu minulého roku. [1]

Analýzy a trhy

20.2.2023 Tržní přehled pro Bitcoin a index S&P 500 – Návrat trhu k „normálu“ a další varování?

Vítáme Vás u přehledu novinek z akciových a kryptoměnových trhů. Podíváme se na akciový index S&P 500, Bitcoin a další kryptoměny. Manažeři velkých fondů vyjádřili svoje pochybnosti o blízkém pivotu ze strany Fedu. Úrokové sazby aktuálně dosahují „normální“ hladiny. Co to ale pro trhy znamená?

20.02.23 Analýza BTC/USD – Rozporuplné zakončení týdne

Kurz bitcoinu zakončil další týden a na první pohled vypadá solidně. Když se ale na techniku trhu podíváme o něco obšírněji, Bitcoin na tom pořád není úplně nejlíp. Minimálně je to rozporuplné, což si u grafu dostatečně vysvětlíme. V každém případě je dobré si udržet zdravou dávku opatrnosti.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

OpenSea snižuje poplatky za NFT na nulu

Populární tržiště pro nákup a prodej NFT OpenSea oznámilo, že dočasně snižuje poplatky za NFT na nulu. To znamená, že veškeré poplatky spojené s prodejem NFT na OpenSea budou dočasně zrušeny.

Závěrečná fáze předprodeje Meta Masters Guild je po získání 4,5 milionu dolarů téměř vyprodaná – zajistěte si své místo již nyní

Do konce předprodeje zbývá pouhých 48 hodin a Meta Masters Guild již překonala hranici 4,5 milionu dolarů, což je pro herní platformu Play-to-earn pozoruhodný úspěch.

Zásadní rozsudek pro ochranné známky a NFT

Autorská práva jsou ve světě web3 dlouhodobě vnímána jako šedá zóna. Hodně známých značek proto váhá se svým vstupem do tohoto prostoru. Aktuální rozsudek by to ovšem mohl změnit. Soud rozhodl, že vydavatel NFT porušil ochrannou známku a musí za to zaplatit.

MEME dne

meme
Zdroj: reddit.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img