04.09.19 Technická analýza: Bitcoin a Bakkt v září – jste připraveni na pumpu?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Odpolední zprávy] • Bitcoin zpátky nad 50 000 USD • Ethereum nyní k dispozici i na Amazonu • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Celková kapitalizace kryptotrhu zůstala nad...

[Večerní souhrn článků] • Cardano odhaluje, kdy se se stane plně decentralizovaným • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Dlouho očekávané spuštění platformy Bakkt, za níž stojí konglomerát Intercontinental Exchange (ICE) vlastnící i newyorskou burzu cenných papírů (NYSE), konečně klepe na dveře.

Jak jsem mnohokrát psal, 9400 support vychází ze support line trianglu, který musí na BTC vidět snad i slepá ovce. 3denní růst na BTC a jeho příprava vyvrcholila včera k 10 700. Momentálně vidíme zaváhání. Možná přijde menší konsolidace, no čekal bych propad po vlně B k 10 000 USD.

Nemyslím si, že padneme znovu k 9400. Bude pak zajímavé sledovat, zda vlna C dosáhne k resistance line trianglu na 11 100 USD, nebo se zlomí po cestě k resistance line znovu na 10 700 USD. Přestože BTC momentálně neatakuje hodnoty 12 300 USD weekly resistance a celé to vypadá jako vyčkávání, stále zde máme BTC v bull runu, navzdory propadu z 13 700 USD.

Momentálny triangl má vzestupný support line, který začínal na 9070 USD, pak 9117 USD, pak 9500, pak 9370 USD. Poslední support a odraz jsme predikovali na 9400 USD, to je na 30 USD odchylku nic. 23. 09. je spuštění BAKKTU. Velmi by mě překvapilo kdybychom nehitli 11 000 USD nebo se koncem měsíce nepokusili o attack k 12 300 USD weekly resistance.

Velký triangl na BTC by mohl skončit až koncem října 2019. A to je dostatek času a prostoru na to, aby BTC vyšel a znovu sjel od resistance k supportu trianglu. Hodnoty kolem 10200 – 10500 budou klíčové na odraz.

Dominance BTC a BAKKT

Dominance Bitcoinu stále roste a atakuje hranici 72%. Altcoinům momentálně chybí dostatečně silné fundamenty na to, aby mohly předběhnout BTC fundament, založený na Bakktu v září a halvingu v 2020, o kterém jsme psali v našem nedávném příspěvku. Přečíst si ho můžete ZDE.

Bakkt, na který jsme čekali několik měsíců, bude spuštěn 23. 09. 2019. Informace o něm už máme delší čas, a proto je téměř jisté, že tato informace je již dávno zahrnuta v ceně. Podle mně na 3200 – 5000 USD probíhaly silné nákupy. Stejně jsou velmi zajímavé pohyby na velkých Bitcoinových peněženkách. Je právě několik desítek peněženek, které vznikly na konci minulého roku. Nachází se na nich přesně 8 000 BTC a poslední nákup byl přesně 21. 3. 2019. Spekuluje se, zda tyto peněženky nevlastní zmíněný Bakkt, možná Fidelity.

Hodně štěstí při obchodování přeje Ján Kopil

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Co číst dále?

Bitcoinová dominance trvá – co to znamená pro altcoiny?

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře