[ZPRÁVY] Dnes úřaduje Bitcoin – McAfee vs. Ayre – Bitcoin SV zase vystrkuje růžky

0
(0)

Bitcoin si po větším pádu z minulého týdne akumuloval na hladině 5250 $.  Zdá se však, že tento král kryptoměn  nabírá nové růstové momentum. Dnes už zase roste a v průběhu dne zaznamenal růst o cca 2 %. Zvyšuje tak svůj náskok oproti velkým altcoinům, které dnes stagnují.

Bitcoin tak nadále odolává tlaku prodávajících a dnešní růst je dobrým indikátorem, že i v budoucnu budou pohyby v zelených číslech pokračovat. Samozřejmě, je třeba si dávat pozor a při vstupu do pozice si vždy nastavit stoploss.

Nad trhem s kryptoměnami nyní visí velký otazník. V podstatě máme dvě hlavní možnosti. Buď se postupně dostaneme na těch 6000 – 6500 $, kde začne několik měsíců trvající akumulace kapitálu, nebo se dočkáme propadu a další šance nakoupit za levný peníz?

1D BTC/USD - Coinbase Pro
1D BTC/USD – Coinbase Pro

Momentálně je příliš brzy říct, jak to nakonec bude. Třeba sledovat situaci a zachovat se podle toho.

Elon Musk a Vitalik Buterin diskutují na Twitteru

Známý vizionář Elon Musk nedávno rozproudil vody, když zveřejnil tweet s jediným slovem – Ethereum. Velmi rychle se pod ním rozvinula zajímavá diskuse, do které se přidal i tvůrce Etherea, Vitalik Buterin. Vitalik Elonovi prozradil, kde vidí budoucnost celé platformy a jsou to skutečně zajímavé informace.

Rozbor celého rozhovoru naleznete zde.

John McAfee a Calvin Ayre zase rozproudili kontroverzi kolem kryptoměny Bitcoin SV

Nejnovější kontroverzi kolem Craigha Wrighta a jeho altcoinu Bitcoin SV jsme na Kryptomagazínu věnovali hodně prostoru. Craig tvrdí, že je pravý Satoshi Nakamoto, ale nikdo mu to nevěří, a tak se rozhodl, že nás všechny dá k soudu. Nejnověji to řešil John McAfee, který si pozval BSV proponenta, Calvina Ayra, na menší pokec. Co z toho vzniklo, si můžete přečíst zde (v angličtině).

Goldman Sachs – pokud americká vláda podpoří Bitcoin, vstupujeme do světa kryptoměn

Americká banka Goldman Sachs se v minulých letech mírně “namočila” v kryptoměnách. Po odkupu burzy Poloniex vytvořila dceřinou firmu Circle, která ve spolupráci s Coinbase vytvoří USD Coin. Martich Chavez, globální ředitel divize cenných papírů, se vyjádřil, že jsou připraveni vytvořit i další kryptoměnové produkty, ale chtějí vidět regulace od americké vlády.

Více informací naleznete pod tímto odkazem (v angličtině)

Co číst dále?

[ROZHOVOR] Charlie Lee – Myslel jsem si, že Litecoin dosáhne 1000 $

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem dnešního přehledu zpráv je Samuel S.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img