[Zprávy] Charlie Lee tvrdí, že Litecoin společně s WEG Bank a TokenPay jsou novou cestou do budoucnosti • Japonská společnost Remixpoint získala kryptolicence v Thajsku…

1
charlie lee htc

Charlie Lee tvrdí, že Litecoin společně s WEG Bank a TokenPay jsou novou cestou do budoucnosti • Japonská společnost Remixpoint získala kryptolicence v Thajsku • Ve státě Ohio zaplatily dvě společnosti daň v Bitcoinech

Charlie Lee tvrdí, že Litecoin společně s WEG Bank a TokenPay jsou novou cestou do budoucnosti

Litecoin (LTC) může v blízké budoucnosti zažít nové, zajímavé a vzrušující produkty. Charlie Lee řekl, že měl velice produktivní setkání s generálním ředitelem banky WEG Bank Mathiasem von Hauffem. Na Twiter dokonce napsal, že generální ředitel společnosti WEG Bank není typický bankéř a že se opravdu zajímá o kryptoměny. Zdá se tedy, že produkty, které by mohly být uvolněny na trh, by mohly být spojeny právě s bankou WEG.

Litecoin by mohl poskytovat standardizovanou a všestrannou marketingovou a technologickou podporu, která by byla výhodná například i pro společnost TokenPay. Hlavním záměrem tohoto partnerství je nabídnout modernější a šetrnější řešení pro kryptoměnové FinTech společnosti. Více se dočtete zde: https://bitcoinexchangeguide.com/ (v angličtině)

Japonská společnost Remixpoint získala kryptolicence v Thajsku

Japonská společnost Remixpoint Inc. ve čtvrtek oznámila, že její thajská dceřiná společnost Bitherb Co. Ltd. získala v Thajsku čtyři různé licence související s kryptoměnami. Oznámení je v souladu s informacemi zveřejněnými na internetové stránce Thajské komise pro cenné papíry a burzu (SEC). Společnost Remixpoint také provozuje společnost Bitpoint Japan, jednu ze 17 japonských burz schválených vládou.

S novými licencemi může Bitherb legálně fungovat jako kryptoburza se všemi souvisejícími službami. V současné době je jedinou společností schválenou jako makléř digitálních tokenů v zemi. Více se dočtete zde: https://news.bitcoin.com/ (v angličtině)

Ve státě Ohio zaplatily dvě společnosti daň v Bitcoinech

Robert Sprague, zaměstnanec státní pokladny amerického státu Ohio řekl, že nejméně dvě společnosti zaplatily své daně prostřednictvím Bitcoinu. Vlastně nejde úplně přesně o zaplacení daní v BTC. Ve státě Ohio se používá služeb společnosti Bitpay, která byla státem najata na zpracování bitcoinových plateb. Ta konvertuje virtuální měnu na fiat peníze předtím, než jsou poslány do státní pokladny Ohia. Více se dočtete zde: https://news.bitcoin.com/ (v angličtině)

Co číst dále?

Pozor na FOMO: Bitcoin možná brzo čeká další propad! Naznačuje to fear & greed index

Přeloženo ze slovenského originálu, dnešní přehled zpráv pro vás připravil Marek H.

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
k 001 Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
k 001
Host
k 001

Jo jasně a proto Charlie Lee všechny své LTC prodal jak byli na vrcholu své ceny a vydělal na tom přes 40 mega dolarů .Já tomu žlutému nevěřím ani to hovno u prdele jak prodal LTC tak v podstatě podkopla celý systém Litcoinu a jen chtěl na tom nahrabat nic víc .Ještě že Satoshi Nakamoto není tak chamtivý a neprodal svých 1 mil BTC protože by tím BTC v podstatě zničil jak cenou tak hlavně důvěryhodností .