[Zprávy] BTC za $ 100,000 do konce roku 2021 • Malta využije blockchain pro registraci smluv a další novinky dne

0
(0)

V kryptosvětě to začíná pěkně bublat. A nejenom v něm. Velké banky začínají mít strach a žádají regulace. Na druhou stranu některé státy pochopily, že krypto je naše budoucnost. V klidu se usaďte a projděte si náš přehled novinek.

Malta se chystá registrovat všechny smlouvy o pronájmu nemovitostí na Blockchainu

Na Maltě vejdou v platnost nová pravidla pro registraci nájemních smluv. Premiér Malty Joseph Muscat prohlásil, že vláda schválila nové předpisy, které oznámí v nejbližších dnech. Tyto předpisy budou vyžadovat, aby smlouvy o nájmu byly registrovány na blockchainu. Jedním z hlavních důvodů je zajištění autorizovaného přístupu a ochrana před neoprávněnou manipulací.

Více v AJ zde.

Velké banky žádají regulační orgány (v reakci na představení Libry), aby stanovily mantinely pro krypto a fintech.

Ve zprávě, kterou vydala Banka pro mezinárodní zúčtování (což je taková “banka pro centrální banky”), aby regulační orgány měly na paměti banky, když aktualizují a vytvářejí nová finanční pravidla, protože Facebook a další technologické společnosti vstupují do finančního sektoru.

Více v AJ zde.

Bitcoin dosáhne na $ 100,000 do konce roku 2021, tvrdí Pompliano z Morgan Creek

Anthony Pompliano z Morgan Creek Digital, významná osobnost z oboru, nově stanovuje na Bitcoinu cíl $ 100. 000 a očekává, že bude dosažen do konce roku 2021. „The Pomp“, jak se mu přezdívá v kryptografických kruzích, například správně předpověděl, že Bitcoin dosáhne dna ve výši 3000 dolarů, aby začal opětovně růst.

Více v AJ zde.

Bitcoinová potyčka Vitalika Buterina na Twitteru

Zdánlivě pro nic za nic, se Dan Held, kamarád Anthonyho Pampliana a legenda na Twitteru pustil do Vitalika Buterina. Všem připomněl, že mastermind Etherea se kdysi pokusil získat peníze na vybudování kvantového počítače pro těžbu Bitcoinu.

Více v AJ zde.

Růst ceny Bitcoinu by mohl být částečně způsoben potenciálně nižšími úrokovými sazbami v USA

Dne 19. června 2019 potvrdil Fed, centrální bankovní systém USA, že ponechá současné úrokové sazby, které spadly do rozpětí 2,25-2,5%. Podle analytiků, kteří se zabývají kryptosektorem, mohlo nedávné rozhodnutí Fedu týkající se měnové politiky USA nepřímo ovlivnit cenu Bitcoinu (BTC).

Více v AJ zde.

Co číst dále?

SWIFT umožní GPI platby na blockchainových platformách

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Johan

FAKE NEWS snažící se pouze lidi odradit. Existují procesy, které ničí planetu mnohonásobně víc. Zkuste si najít více informací a poučit se o kryptu. A porovnat klady a zápory, jsou i kryptoprojetky, které nepotřebují těžbu. Nevěřte všemu co se kde píše, každý rozumný člověk si udělá svůj názor a dohledá si pravdivé informace.

11 22

Rozumny clovek si dohleda kolik procentualne vyprodukujeme jako lidstvo elektricke energie z fosilnich paliv … kazdemu ekonomicky vzdelanemu cloveku je take jasne, ze fosilni paliva jsou omezena a tak postupem casu budeme za vyrobky z fosilnich paliv platit vic a vic a to se samozdrejme projevi i na cene elektriny, ktera uz tak bude podrazena o vyrobu “ciste energie” … kryptomeny zvysuji zavislost lidstva na rostouci produkci elektricke energie. Nemuzeme vsichni platit kryptomenama … kryptofanatici prestante nicit planetu

spot_img