[Zprávy] • Gram od Telegramu stojí 3x víc než v ICO • Tezos získal klienta s miliardou USD • další novinky dne

0
(0)
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi.

Dnes pro vás máme novinky z uplynulého dne. Tezos získal klienta s miliardou USD, kryptoměna Telegramu se prodává za trojnásobek a ani kryptoburzy nespí. 

Gram od Telegramu za trojnásobek

Gram Asia, velryba, co se týká kryptoměny Gram od společnosti Telegram se snaží prodat svůj podíl. Cena je 4 USD za 1 Gram. To je více než trojnásobek ceny, kterou údajně zaplatili investoři soukromého investičního kola Telegramu. Je to signál, že metoda investic ICO je stále zajímavá.

Tip: Telegram ICO – konkurence pro Facebook?

Tezos získal klienta s miliardou USD

BTG Pactual, třetí největší investiční banka v Latinské Americe, a dubajská firma Dalma Capital dnes oznámily, že plánují využít blockchain od Tezosu ke spuštění nabídky svých tokenů. Finanční firmy se v tiskové zprávě vyjádřily, že “půjde o částky v řádech přesahující 1 mld. USD”.

xRapid od Ripple využívá přes 20 finančních institucí

Globální ředitelka bankovnictví Ripple Marjan Delatinne v rozhovoru tvrdí, že společnost má nyní 20 klientů využívajících xRapid od Ripple z řad finančních institucí a bank.

Bitfinex oznámil splácení dluhu

Bitfinex dnes oznámil zlepšení své finanční situace – kryptoburza údajně splatila 100 milionů USD společnosti Tether, čímž pokryla část úvěru ve výši 900 milionů USD. Splácení naznačuje, že Bitfinex je solventní, i když kryptoburza stále vyvolává skeptické komentáře od kryptokomunity.

Binance uzavírá výběry USDT v Omni

Kryptoburza Binance dnes oznámila, že přejde na adresy ERC-20 pro USDT, čímž uzavře všechny výběry na základě Omni. Uzamčení USDT založeného na Omni začne 4. července od 8 hodin ráno podle UTC.

Výpadek Cloudflare ovlivnil i Coinbase

Krátký výpadek Cloudflare ovlivnil více služeb v ekosystému kryptoměn, včetně kryptoburzy Coinbase. Toto upozornilo na skutečnost, že současná infrastruktura kryptoměn zůstává stále závislá na běžných internetových technologiích.

Co číst dál?

Nakupování Bitcoinu bylo výhodné v 98.2% dní od jeho založení

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img