[Zprávy] • BTC za 87,000 USD v r. 2020? • Kryptooběd se blíží, kdo je pozvaný? • a další novinky dne

3
justin sun tron

Po divočejším víkendu se s předpověďmi dalšího vývoje cen kryptoměn roztrhl pytel. Jednu zajímavou vám také předkládáme. A potom už hurá na zprávy za dnešní den.

BTC v listopadu 2020 na 87,000 USD?

4chan, uživatel, který se trefil přesně s předpovědí cen BTC v tomto roce, předpověděl, že BTC bude v listopadu 2020 za 87,000 USD. Jak poprvé uvedla společnost TrustNodes, anonymní uživatel 4chan přesně popsal vývoj cen BTC v prosinci 2018. Tím ale jeho přesné předpovědi neskončily. Anonymní analytik předpověděl, že se BTC bude v červenci obchodovat za 9,200 USD a dostal se velmi blízko. V budoucnu vidí uživatel 4chan Bitcoin v říjnu na 16,000 USD a v únoru 2020 na 29,000 USD. V listopadu toho roku to bude už 87, 000 USD. Dodává, že market cap BTC bude 1,5 bilionu dolarů, a tržní dominance bude mezi 40% a 46%.

Electrum údajně přidá podporu pro Lightning network

Podle ruského redakčního portálu společnosti Cryptocurrency Forklog, zakladatel společnosti Electrum Thomas Voegtlin během probíhající konference v ukrajinské Oděse odhalil, že populární kryptopeněženka bude přidávat podporu pro Lightning network.

Tip: Lightning Network – co to je, jak to funguje a co to přinese?

Kdo je pozvaný na kryptooběd s Buffetem?

Justin Sun podle svého vyjádření pozval na očekávaný „kryptooběd“ s Warrenem Buffetem jen tyto osobnosti: Charlieho Lee z Litecoinu, Changpenga Zhao z Binance, a Livia Wanga z Huobi. Ve svém tweetu varuje před podvodnými prohlášeními a žádá, aby lidé nahlásili, pokud někdo bude tvrdit něco jiného.

Craig Wright předložil falešné dokumenty

Craig Wright, který tvrdí, že je tvůrcem Bitcoinu, legendárním Satoshi Nakamotem, předložil údajně falešné dokumenty. Podle všeho dokumenty předložené soudu v případě Wright versus rodina jeho bývalého obchodního partnera Davida Kleimana obsahovaly chronologické chyby, které dokazují, že dokumenty jsou nepravdivé.

Regulátoři v USA se chystají na kryptoměny

Očekává se, že americký IRS v příštích týdnech aktualizuje své pokyny z roku 2014 týkající se kryptoměn v návaznosti na dubnový požadavek skupiny zákonodárců. Je to součást širšího tlaku na regulaci vznikajícího odvětví kryptoměn. Kongres zvažuje přinejmenším tři zákony, které by vyřešily některé nejasné právní otázky týkající se digitálních peněz.

VeChain začíná s odkupem

VeChain oficiálně odstartoval svůj plán na zpětný odkup svých tokenů za 25 mil. USD. Nadace VeChain bude plán realizovat v průběhu příštího čtvrtletí.

Co číst dál?

Využití sítě Bitcoinu se blíží k All-Time High

3
Komentujte

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Vienna PinndaRob Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Vienna Pinnda
Host
Vienna Pinnda

Charlieho Lee z Litecoinu a co má ten rákosník společného z LTC jo pardon to je ten šašek co tvrdil že je ve střetu zájmu z Litecoinem a proto se rozhodl prodat všechny svoje LTC na vrcholu aby nebyl ve střetu zájmu a mohl se pilně věnovat svému Litecoinu .Je zajímavé že mu to ještě plno ovcí žere chudáčkovy žlutému a jak byl Litecoin za 4 dolary tak mu střed zájmu nevadil a nevadil mu ani jak byl Litecoin za 50 dolarů mu začal vadit střet zájmu až byl Litecoin na 380 dolarech a ještě se najde hlupák který mu… Číst vice »

Rob
Host
Rob

Bože můj to jsou zase nenávistný pindy… Budete si muset taky vymyslet nějakou bitelnou verzi, až bude LTC za tisíc dolarů. Takhle to každopádně vypadá, že Lee je úžasný obchodník, když vychytal vrchol. A vy nezáviďte. On aspoň něco dokázal.

Vienna Pinnda
Host
Vienna Pinnda

Říká ti něco důvěryhodnost ty blbe asi ne jinak bys tohle nenapsal .Lee si sám podřezal větev nebo spíš podřezal větev LTC proto komunita LTC moc neroste (jednou si podrazák vždy už zůstaneš podrazákem ). A neboj se ty Emile já nejsem žádným fanoušekm Bitcoinu a ani jeden nevlastním .Havling LTC se blíží a jeho cena stagnuje každý to rve do BTC proč? protože je nejdůvěryhodnější a to je to nejcennější co může být důvěryhodnost .98% investoru ti z vysoka kašle na ty tvoje smart contrakty a nejnovější technologii každé ho zajímá zisk a důvěryhodnost projektu a tu Litecoin ztratil… Číst vice »