[Zprávy] • Bitcoin neudržel klíčovou úroveň, trhy krvácí • Samsung chystá hardware peněženku přímo v mobilech • a další novinky dne

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Tether přidal na blacklist adresy v hodnotě 46 milionů dolarů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitfinex a Tether čelí soudu o 850 mil. USD • Podvody na YouTube stále kvetou • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin a...
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi. A na práci šéfredaktorky kryptomagazinu.cz zase možnost alespoň částečně ovlivnit, co si vybereme, jestli utopii nebo dystopii.

Stručné shrnutí těch nejdůležitějších zpráv z dnešního dne najdete níže, pod shrnutím potom najdete ke každé zprávě více informací. 

Trhy

Bitcoin neudržel klíčový support 10 500 USD a pokračuje tak v pádu. Další informace najdete v naší dnešní analýze. Altcoiny na tom také nejsou moc dobře a po dnešku ztratily kolem 5% – 10%. K Litecoinu více info v analýze zde. K Ripple potom tady a video analýzu si můžete pustit tady. 

Kryptoměny

Burzy

Technologie

Blockchain

Regulace

Charles Hoskinson, zakladatel Cardana, oznámil spuštění verze 1.6

Charles Hoskinson, spoluzakladatel Ethereum Network a současný generální ředitel IOHK, oznámil, že během několika dnů bude verze 1.6. Hoskinson také požádal uživatele, aby poslali screenshoty a komentáře k poslední verzi Daedalus, což je open source kryptopeněženka.

Britská banka Santander už neumožňuje klientům vkládat finance na Coinbase

Britská banka Santander údajně neumožňuje nadále platby populární americké kryptoburze Coinbase. Podle některých názorů bylo takto rozhodnuto kvůli zvýšení počtu podvodů souvisejících s touto kryptoburzou. Coinbase zatím oficiálně situaci nekomentovala.

Bitfinex přidává další možnost verifikace pro klienty

V nedávném příspěvku oznámila kryptoburza Bitfinex, která je partnerem pro USDT, že bude umožňovat i neověřeným uživatelům přístup k některým svým produktům. Zároveň zmiňuje možnost upgrade účtu na verifikovaný.

Telefony od Samsungu budou mít hardware walletku, podporující BTC

Společnost Samsung je připravena představit nativní podporu pro BTC v hardwarové peněžence, která je dodávána spolu s jejími vlajkovými telefony, podporujícími blockchain.  Blockchain Keystore, jak se jmenuje, umožňuje uživatelům vytvářet kryptoadresy a ukládat své prostředky přímo do telefonu.

Nejstarší jihokorejská banka chystá blockchain

Shinhan Bank podepsala memorandum o porozumění na spuštění finanční technologie Ground X s vývojářem blockchainu Hexlant pro vývoj bezpečnostního systému na bázi blockchainu. Partneři budou společně vyvíjet systém správy soukromých klíčů pro bankovní služby.

SEC chystá kladivo na Ripple

Ripple je v současné době před soudem. Investor Bradley Sostack tvrdí, že společnost se  zabývá prodejem neregistrovaných cenných papírů. Podle zpráv a posledního prohlášení SEC musí Ripple odpovědět na obvinění příští měsíc.

Co číst dále?

Při záporných úrokových sazbách se zaměřte na zlato a Bitcoin

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře