Technická analýza: 14. 08. 19 – Shrnutí situace na Bitcoinu, bullish scénáře – kde chtějí obchodovat velcí hráči?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Cardano odhaluje, kdy se se stane plně decentralizovaným • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Trhy opět v zelené • Upgrade Cardana dnes • Dogecoin bude v bankomatech v USA • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Po několika po sobě jdoucích...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Dnes se podíváme na pár důvodů pro bullish a silné vzorce na BTC. Protože bude probíhát velký boj o 10 500 USD support, mnozí hlásí sell.

bullish

Momentálně jsme na 10 600 USD, a tak to chce pořádně popřemýšlet, jak naložit s BTC. Support line (černá linie), poukazuje na nejnižší hodnoty na 9 200 USD a je zkřížená ještě s weekly supportem. 9 200 USD jsou minima pro BTC. Odtud jsme i my v předešlých TA určili úspěšně odraz k 12 300 USD. Má nejnovější predikce se přesunula na pokles k 10 500 USD z 12 300 USD.

V posledním update na BTC, který jsem dělal 09. 08. 19, jsem psal o propadu z 12 300 k 10 500 USD. Dnes je to už realita a mnozí, kdo vsadili na mou TA, mají dnes ušetřeno.

TA vypadala takto:

Momentální pohled na BTC nám ukazuje dnešní hodnoty na 10 600 USD. Najbližšší support je na 10 500 USD. Dnes jsme zaznamenali 6% propad, který by se mohl o víkendu ještě navýšit. Momentálně je pro další predikci nutné sledovat BTC při hodnotách 10 500, kde vidíme krátkou podporu. Je nutné pracně sledovat náznak konsolidace na BTC a následně určit podporu. Pokud bychom podporu na 10 500 USD neudrželi, propadneme až k nejbližšímu supportu 9400 USD.

Hodně štěstí při obchodování přeje Ján Kopil

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře