[Večerní souhrn článků] • Zatímco cena bitcoinu stagnuje, XRP útočí na 1 USD • a další články

5
(5)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Zatímco cena bitcoinu stagnuje, XRP útočí na 1 USD

Nejdůležitější kryptoměna světa v posledních dnech nenabízí žádné vzrušení. Oproti tomu XRP, šestá největší kryptoměna na světě, se chystá na 1 USD. XRP si drželo týdenní zisky přes 18 %. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – jak zvyšování sazeb ovlivní trhy v následujícím roce?

Bitcoin (BTC) otestoval první větší překážku, což je v tomto případě blízká rezistenční diagonála. Výsledek je zatím negativní, ale dokud se kurz drží v její blízkosti, můžeme se dočkat dalšího pokusu o průlom. Povede se průraz?

23.12.21 Technická analýza BTC/USD – prvotní zamítnutí, ale ještě není konec

Bitcoin (BTC) pořád bojuje u rezistenční diagonály, kterou kurz včera začal testovat. Chvíli to vypadalo nadějně, že průraz brzy přijde, ale nakonec je z toho menší zaváhání. K zamítnutí tedy došlo, ale v žádném případě nepůsobí jako konečné.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

 

Bank of Russia povolí investování do kryptoměn prostřednictvím zahraničních firem

Ruští občané a společnosti budou mít podle dostupných zpráv právo na investování do kryptoměn, ale ne prostřednictvím tamní infrastruktury. Rusko se stále nachází v kryptoměnovém regulačním vakuu.

Množství stablecoinů v roce 2021 roste – co stojí za tímto raketovým růstem?

Rok 2021 se do kryptoměnových dějin bezpochyby zapíše jako jeden z nejikoničtějších roků, pokud jde o samotnou úroveň růstu celého ekosystému. Mezi vítěze, které zažily největší růst, pak patří stablecoiny, které využily příležitosti a během roku expandovaly.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img