Youtuberka Ali Spagnola se stala „náhodně“ bohatou díky Bitcoinu

4.3
(6)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Populární youtuberka Ali Spagnola ve svém nedávném videu prozradila, že se stala bohatou díky Bitcoinu. Poté, co získala v roce 2013 darem BTC v hodnotě 50 USD, se aktuální cena pohybuje okolo 40 000 amerických dolarů.

Bohatá díky Bitcoinu

Podle nedávného videa ze dne 13. 1. 2021 prohlásila Ali Spagnola, že se stala díky daru v BTC z roku 2013 bohatou. Umělkyně Ali Spagnola získala BTC prostřednictvím svého projektu Free Paintings před 8 lety poté, co ji kontaktoval zájemce o akrylovou interpretaci Bitcoinu.

Spagnola ve svém videu také ukázala výňatek z původního e-mailu z 25. června 2013, kdy ji zájemce o malbu přesvědčil, aby přijala platbu prostřednictvím BTC. Ve výňatku z e-mailu stojí:

„Chtěl bych vám zaplatit v BTC za vaši interpretaci bitcoinu – nové virtuální měny, díky níž je super snadné odesílat a přijímat peníze přes internet.“

Od té doby hodnota Bitcoinu vzrostla o 80 000 %, čímž se youtuberka a umělkyně Ali Spagnola stala „náhodně“ bohatou. Youtuberka se mimo jiné rozhodla navštívit zájemce v Las Vegas a osobně dodat zvětšenou verzi původního portrétu.

Youtuberka se také rozhodla odměnit deset náhodných komentářů pod videem darem v hodnotě 50 amerických dolarů v BTC. Na video I’m Accidentally Bitcoin Rich z kanálu Ali Spagnola se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Závěr

Ve světě určitě existuje mnoho lidí, kteří v minulosti obdrželi několik mincí nejdůležitější kryptoměny světa a od té doby na její existenci zapomněli. Kvůli rostoucí ceně a zvyšující se popularitě kryptoměn se začne objevovat mnoho držitelů bitcoinů, kteří by jinak zapomněli.

Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: