Vznikají první kanceláře v metaverse – budoucnost podnikání?

4.7
(6)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Ačkoliv hype okolo metaverse vzhledem k současnému dění ve světě opadl, společnosti stále hodlají investovat do těchto projektů. Ve světě tak vznikají první kanceláře v digitálním světě. Jak bude vypadat budoucnost práce?

První kanceláře v metaverse

Jak bude vypadat budoucnost práce? Na to reagují představitelé několika firem. Několik společností po celém světě již otevřelo své virtuální kanceláře. Jen za pouhých několik týdnů společnosti zahájily nebo odhalily plány na vybudování metaverse kanceláře.

Kreativní ředitel eventové společnosti Atom, Yash Kulshreshtha, v nedávném rozhovoru prohlásil, že firma zakoupila digitální prostor v Decentralandu a plánuje využít virtuální kancelář jako nový způsob, jak oslovit své mezinárodní klienty. V rozhovoru prohlásil:

„Cílem tohoto kroku je rozšířit globální operace společnosti a vyhovět mladším generacím. Mladá generace, která dnes vyrůstá, to bude považovat za zcela přirozené.“

Kromě společnosti Atom před nedávnem oznámila svůj metaverse prostor také kryptoburza KuCoin. Podle oznámení oficiálního oznámení, cílem virtuální kanceláře je poskytnout svým návštěvníkům pohlcující metaverzní zážitek.

Metaverse představila také architektonická firma Bjarke Ingels Group spolu s agenturou Virtue Futures, jejíž virtuální kanceláře se také nacházejí v Decentralandu. Výkonný ředitel agentury, Morten Grubak, popsal virtuální kanceláře jako prostor, kde společnost umožňuje svým týmům experimentovat s NFT.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 41 217 USD dle KMC.

Závěr

Hlavní boom Metaverse přišel v době, kdy Mark Zuckerberg představil svůj pohled na multivesmír. Má podle vás práce v metaverse budoucnost? Znáte Decentraland?

Decentraland – virtuální ráj, kde se budete bavit i vydělávat 1. díl

Máte-l jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká více obsahu.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img