Vrchol trhu nenastává na základě FUDu, na podzim jdeme na 100 tisíc USD! Říká veterán, který předpovděděl 50% pokles

0
(0)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Krypto veterán Bobby Lee říká, že nedávný 50% kolaps Bitcoinu ze svého ATH způsobený FUDem a negativními zprávami neodráží vrcholky trhu z minulosti.

Bitcoin dosáhne 100 000 USD na podzim

Lee poměrně přesně předpověděl padesátiprocentní propad ceny Bitcoinu. Uvedl, že nastane, jakmile se Bitcoin přiblíží úrovni 70 tisíc dolarů – tedy s přesností na méně než 5 %. V nedávném rozhovoru s Lukeem Martinem z Venture Coinist veterán diskutoval o tom, kdy očekávat oživení trhu.

Bitcoin podle Leeho opět zažehne bull market a naváže na růst ze začátku roku. Ohledně toho, zda a kdy cena BTC překročí šestimístnou hranici, analytik uvádí:

“Myslím, že toho, abychom se dostali přes 100,00 $, dosáhneme buď koncem léta, nebo na podzim letošního roku a pak to opravdu rychle stoupne vzhůru.”

Veterán říká, že tohle nebyl vrchol

Bude li Bitcoin následovat trasu, kterou mu vytyčil krypto veterán, zaznamená to růst o více než 200 % ze současných cen, a to během příštích několika měsíců. To by pochopitelně znamenalo, že současné ATH nebude vrcholem tohoto dlouhodobého cyklu. Podle Leeho můžeme hovořit o vrcholu až tehdy, jakmile se BTC podaří zdvojnásobit svou cenu v rozpětí jednoho až tří dnů.

Analytik nevěří, že cena hlavní kryptoměny vzrostla dostatečně velkou rychlostí, aby signalizovala vrchol tohoto cyklu.

“Důležité je, že lidé se vždy ptají: Jak víte, kdy jsme dosáhli peaku? …Vrchol se neděje na základě FUDu a špatných zpráv.“ 

Zakladatel krypto burzy BTCC říká, že vrchol bull runu se bude shodovat s maximální euforií a parabolickou cenovou akcí. Nelze ho podle něj hledat v zaobleném vrcholu a cyklu negativních zpráv, které kolapsu předcházely.

Závěr

“Když se ozývají výzvy k regulačním zásahům, je to obvykle panický prodej. To nikdy není konec vrcholu. Skutečný konec vrcholu je však obvykle z nedostatečného množství páry. Je to tehdy, když cena stoupá příliš rychle a už to prostě nedokáže udržet. Takže k tomu dojde, když se cena zdvojnásobí nebo zvýší o 50 až 100 % za jeden až tři dny, řekl bych,” uzavírá Bobby Lee.

Pozor, článek není investiční radou a není možné na jeho základě přenést odpovědnost za svá finanční rozhodnutí. Udělejte si vlasní průzkum!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Pavel

Máte chybu v titulku.

Jarda

Oni maji predevsim chybu v hlave 🤣

spot_img