Volatilita na trhu je zpět! Vydělejte na burze obchodováním pod vedením profesionálů

6

Na trhu s kryptoměnami je nyní velmi velký chaos. Možná se to na první pohled nezdá, ale velcí hráči jsou po aprílové pumpě absolutně zmatení a momentálně prakticky nikdo neví, co se bude dít dál. Zde na Trading11 se snažíme pomocí technické a fundamentální analýzy nějakým způsobem předpovědět, kam se trh pohne, ale je nám jasné, že momentálně se ve střednědobém horizontu (několik měsíců dopředu) nedá říct prakticky nic.

Navzdory tomu máme stovky platících zákazníků, kteří mají zájem o naše technické analýzy. Stavíme na tom, že pravidelně aktualizujeme naše názory, reagujeme na trh a díky tomu jsme schopni poskytnout službu, která lidem pomáhá zlepšit zisky na burze.

Signály + Analýzy – Sleva končí!

Nedávno jsme se spojili se společností Crypto Kingdom, abychom vám přinesli ještě lepší produkt. Po novém tak můžete využít naši společnou nabídku a pořídit si analýzy Trading11 a signály od CK za super cenu.

Pouze do konce tohoto týdne (tedy ještě několik hodin) můžete využít slevu 20 % a získat obě služby za bezkonkurenční cenu! Věříme, že vzhledem ke zvýšené volatilitě na trhu s kryptoměnami se vám investice velmi rychle vrátí.

Náš společný produkt si můžete objednat přes tento odkaz.

Máte zájem o těžbu kryptoměn?

Na KryptoMagazínu momentálně probíhá týden miningu! Viz zajímavé články, které jsme pro vás připraviliNajdete je zde.

Šokující případ z Holandska: Došlo k vydírání a mučení kryptotradera!

Tento článek je přeložen ze slovenského originálu, který pro vás připravil náš šéfredaktor Samuel S.

6
Komentujte

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
pan.karelRadek D.KamilDavid ZátopekMíra Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Kokršpaněl
Host
Kokršpaněl

Máte 100 vky platících ovcí co si kupují vaše předpovědi takže aby bylo jasno ovce si zaplatí vaši anál lýzu tak že ovce vyhodí peníze za vaše placené predikce a jak to nevyjde tak i za špatnou ovčí investici , PRAVIDLO JE JASNÉ A PLATÍ ABY JEDNA OVCE VYDĚLALA MUSÍ DRUHÁ OVCE PRODĚLAT tak když všechny ovce vydělávají tak která ovce prodělává ?trh spekulací je postavený na takzvaném hazardu ABY JEDNA OVCE VYDĚLALA MUSÍ DRUHÁ OVCE PRODĚLAT .Ale každá ovce vydělává miliony zisky tečou proudem ovce vydělávají ale nikdo neprodělává protože si ještě zaplatíš jako správná ovce placenou analýzu a… Číst vice »

Míra
Host
Míra

Vyhozené peníze 🙂

David Zátopek
Host
David Zátopek

Co kdyby jste dělali to proč tady jste? Myslím tím, psát užitečné články pro všechny a zdarma. Každým dnem to je horší a horší. Kdybych si nečetl anglické zdroje tak vím hovno. Pokaždé když kouknu na Váš web a těším se na nějaké informace, tak se znovu zklamou, protože se dozvím jen balast prošpikovaný reklamou. Stejně tak na telegramu chodí jen reklamy a balast. To bylo řeči na začátku jak to crypto kingdom a jiní dělají špatně a za peníze a že to chcete dělat jinak a co se stalo. Z článku je hovno a jsou vetsinou úplně k ničemu,… Číst vice »

Radek D.
Člen

Davide, pokud máte zájem něco pro krypokomunitu udělat, rádi Vás u nás přivítáme a dáme Vám prostor pro česko-slovenskou komunitu pravidelně psát. S klukama na Kryptomagazínu spolupracuji již déle než rok a věřte tomu, že to jsou stovky hodin, co jsme této práci věnovali a i nadále věnujeme. Ano, ne vždy je vše úplně stoprocentní, ale věřte, že se o to alespoň snažíme.
Ta nabídka ohledně spolupráce samozřejmě platí i pro další zájemce, dobrých autorů není nikdy dost. Budeme se těšit na spolupráci s vámi.

Kamil
Host
Kamil

Vše již bylo řečeno výše a souhlas. Chce to méně článků o ničem a nedělat furt reklamu na placenou analýzu. Krypto je naprosto nevyzpytatelné a všechny analýzy jsou jen obyčejné tipy. A to jestli jde nějaká měna nahoru nebo dolu, vidí přece všichni a zadarmo.

pan.karel
Host
pan.karel

„Vydělejte na burze obchodováním pod vedením profesionálů“

Radsi ne…