[Víkendové zprávy] • BTC atakuje 11000 USD • názory na další vývoj • další víkendové události

8
Bitcoin růst

Máme za sebou divoký víkend, kdy BTC prorazil nad magických 10,000 USD a zatím si tuto hranici bez problémů drží. Názory na poslední bull run a jeho důvody se různí, podíváme se na některé z nich a také na další víkendové události.

Bitcoin prorazil 10,000 a pokouší hranici 11,000

Zatím to vypadá, že nejen drží hranici 10,000, ale začíná sbírat síly na další růst. Kam až poroste tentokrát? A kdy přijde pád? Názory na to se velmi různí. Podle skromnějších odhadů by to mohlo být k 20,000 USD až 40,000 USD a podle divočejších až na 100,000 USD nebo na 250,000 USD. Každopádně jisté je jen to, že zatím stále roste a v době psaní článku atakuje hranici 11,000 USD.

Více informací k tomuto tématu se dočtete v našem článku: Winklevossovi: pokud BTC překoná 10,000 USD, zaútočí na 15,000 USD

Podle Google trendů za posledním růstem BTC stojí hlavně institucionální investoři a velryby.

A podle ještě jiného názoru za růst může Indie a rostoucí poptávka po kryptoměnách na tamních trzích a to navzdory nedávnému zákazu.

Cardano zpátky v TOP 10 kryptoměn

Cardano se dostalo zpátky mezi top 10 kryptoměn podle tržní kapitalizace. Důvodem může být kromě růstu altcoinů obecně také spuštění testnetu Shelley.

Výzkum: jeden z deseti investorů rozumí kryptoměnám

Kaspersky provedl výzkum mezi investory do kryptoměn a zjistil, že jen jeden z deseti investorům opravdu rozumí kryptoměnám, do kterých investuje. Kaspersky uvádí, že tato obecná nevědomost je jednou z největších překážek masového rozšíření kryptoměn a že kryptoměnám se nedaří trend zvrátit i přes hvězdné podporovatele, jako jsou Johnnny Depp nebo PewDiePie.

Bitfinex hlásí dopředu odstávku

Kryptoburza Bitfinex hlásí, že příští týden by mělo dojít ke krátké odstávce služeb z důvodu plánované údržby systému. Odstávka by měla trvat zhruba sedm hodin a je plánována na 26.6.

Kromě odstávky také došlo k zatčení dvou bratří z Izraele zatčení za Bitfinex hack z roku 2016. 

Co číst dál?

23.06.19 Technická analýza XLM/BTC – Stále down, přidáme další ztrátu 15-20%?

8
Komentujte

avatar
6 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
11 22PetrHost2HuhulakSalam Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

V sobotu jsem viděl na binance jak na hranici 11k došlo k prodeji 4500ks btc během 30 sekund a cena poté vyšplhala ještě o 50 usdt nahoru. Jen info prodej za 1 miliardu a cena vyleze ještě o 50 usdt výše? 🤣🤣🤣🤣🤣
Dnes na 11300 byl prodej opět jsem sledoval živě 5500ks btc a cena vylezla po prodeji až na 11390. Tj 1,2miliardy korun
Sory tohle nemá z obchodováním nic společného. A to byla jen binance kde jsou ostatní burzy.
Chvála bohu že už mam vyprodano a zítra letím k vodě .

Salam
Host
Salam

Záleží jaká je poptávka a nabídka při prodeji a cena se podle posledního prodeje zaokrouhlí směrem dolů či nahoru , vůbec nezáleží kdo kolik koupí či prodá trh se započítává poptávkou či nabídkou a podle toho směřuje nahoru či dolů .Aby si pak nepřišel z vody a Bitcoin už nestál 50 K , to už si ani nevrzneš potom z Bitcoinem .

Mantinel
Host
Mantinel

Každého to asi hodně sere že Bitcoin stále roste , co pak by jste chtěli aby stále padal ? nejlépe na 1 K kde se nachází to vaše dno ? .Pomalu 2 roky tu byl medvědí trh kde všechno krvácelo , sotva se vrátí bičí mánie a už někteří skřípou zuby že jim Bitcoin roste (no jo pár šašků prodalo ve špatnou dobu tak je sere že btc roste a nejsou schopni levně nakoupit).

Petr
Host
Petr

Mantinel ano sašci si myslí že půjde na 40k a všichni to tam prodáme 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ono nějaký imaginární blb co neví co s prachama to tam id všech bude nakupovat proč by to nakupoval tady za 11k když to může nakoupit za 40 že?

Huhulak
Host
Huhulak

A dovedes si predstavit kdyby to všichni vypli? Kam by asi ten přebytek šel?

Host2
Host
Host2

Nikdo ti nebráni odletet do jungle=) Podle mě koupil btc na 20 K a prodal na 3K a projevuje se to flustrací.

11 22
Host
11 22
11 22
Host
11 22