[Přehled trhu] Bitcoin se přes noc vyšplhal až k 11 000 USD – zaútočí na 15K jak tvrdili Winklevossovi?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Goldman Sachs znovu zahájil provoz kryptoobchodního oddělení • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Velryba přesunula ohromující částku 4,5 mld. USD v BTC za poplatek 21 USD • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého víkendu v kryptosvětě. TRHY Kryptotrh opět překračuje 1,4 bilionu...
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem Kryptomagazinu.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám 🙂

To co si mnoho BTC fanoušků přálo, se stalo dnes v noci realitou. Pojďme se podívat co a kdy se vlastně začalo dít, a proč je to důležité.

20.6. se cena Bitcoinu se pohybovala kolem 9242 $. Náš analytik tehdy predikoval růst, pokud se nám podaří uzavřít nad 9335 $. To se opravdu stalo a začali jsme šplhat nahoru. Na predikci se můžete podívat ZDE, opravdu krásně vyšla a překonali jsme dokonce i cenu 10 314 USD! Nyní se totiž pohybujeme na 10 770$

predikce10k

V noci se začaly dít věci

btc1

Včera jsme se celý den pohybovali lehce pod deseti tisíci USD, a nebylo jasné, zda se trh opravdu odváží desítku překonat. V čase 1:30 dnes ráno jsme ovšem byli svědky protnutí 10 000 USD a následného šílenství, které se zastavilo až lehce pod 11 000 USD kolem páté hodiny ranní.

btc1

Nastupuje po překročení oné magické hranice FOMO efekt? Brzy uvidíme, a také je důležité, jak uzavřeme o víkendu.

Význam přesáhnutí deseti tisíc je opravdu velký. Nemluvě o tom, že jsme dokázali proniknout mnohem výše, a tak je desítka celkem slušně potvrzená.

Někteří světoví analytici a bratři Winklevossovi před pár dny tvrdili, že pokud přesáhneme deset tisíc, tak dosáhneme na 15 000 USD. Můžeme si tedy nyní ověřit, co na tom bude pravdy. Více ZDE.

Tipy na závěr

Jaké jsou vaše tipy, půjde Bitcoin UP i v letní “okurkové” sezóně? Bylo by to nevídané, co by se ale pak dělo kolem září, až se vrátí do trhu velcí investoři? Obrovský propad nebo bull-run 2.0?

Co číst dál?

Jakmile cena BTC prolomí hranici 10 000 USD, čeká nás 15 000 USD

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

13 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře