[Přehled trhu] Bitcoin se přes noc vyšplhal až k 11 000 USD – zaútočí na 15K jak tvrdili Winklevossovi?

13
býčí trh

To co si mnoho BTC fanoušků přálo, se stalo dnes v noci realitou. Pojďme se podívat co a kdy se vlastně začalo dít, a proč je to důležité.

20.6. se cena Bitcoinu se pohybovala kolem 9242 $. Náš analytik tehdy predikoval růst, pokud se nám podaří uzavřít nad 9335 $. To se opravdu stalo a začali jsme šplhat nahoru. Na predikci se můžete podívat ZDE, opravdu krásně vyšla a překonali jsme dokonce i cenu 10 314 USD! Nyní se totiž pohybujeme na 10 770$

predikce10k

V noci se začaly dít věci

btc1

Včera jsme se celý den pohybovali lehce pod deseti tisíci USD, a nebylo jasné, zda se trh opravdu odváží desítku překonat. V čase 1:30 dnes ráno jsme ovšem byli svědky protnutí 10 000 USD a následného šílenství, které se zastavilo až lehce pod 11 000 USD kolem páté hodiny ranní.

btc1

Nastupuje po překročení oné magické hranice FOMO efekt? Brzy uvidíme, a také je důležité, jak uzavřeme o víkendu.

Význam přesáhnutí deseti tisíc je opravdu velký. Nemluvě o tom, že jsme dokázali proniknout mnohem výše, a tak je desítka celkem slušně potvrzená.

Někteří světoví analytici a bratři Winklevossovi před pár dny tvrdili, že pokud přesáhneme deset tisíc, tak dosáhneme na 15 000 USD. Můžeme si tedy nyní ověřit, co na tom bude pravdy. Více ZDE.

Tipy na závěr

Jaké jsou vaše tipy, půjde Bitcoin UP i v letní „okurkové“ sezóně? Bylo by to nevídané, co by se ale pak dělo kolem září, až se vrátí do trhu velcí investoři? Obrovský propad nebo bull-run 2.0?

Co číst dál?

Jakmile cena BTC prolomí hranici 10 000 USD, čeká nás 15 000 USD

13
Komentujte

avatar
3 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
pan.karelPetrHonzaVienna PinndaDariusz Matuszyński Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

Těm kdo jsou v pozici gratulace. Tohle pro mně není tohle je moc velký megahazard . V tuto chvíli za mně pryč z krypta vrátím se do pozic až se to uklidní tady teď jde hodně vydělat ale i ztratit. Tohle je vabank a žádné grafy nepomohou. A jak píše autor je nejvyšši čas na dovču .

Pavel
Host
Pavel

Co ti brání koupit a nastavit stop loss teď bude zábava a totální anarchie miliony hrnjcích se zpráv co se tě budou snažit ovlivnit buď do up nebo down

Petr
Host
Petr

Jednou příjdeš na to že ani SL nepomůže.

Vienna Pinnda
Host
Vienna Pinnda

na jakou dovču včera jste tu dělal hrdinu jak btc prorazí 10 k okamžitě letíme na 6 k , pořád čekám na tu 40% korekci …..

Petr
Host
Petr

Viena ….. rekl jsem že půjdem na 9 až 10 a pak přijde korekce . Ale deje se něco jineho .Jj btc je prostě jinej gang . A právě proto dávám od krypta teď prachy pryč . A jdu si raději užívat nechám to těm mladším . Za těch pár let vím přesně kdy je nejvyšší čas opustit loď.
A mimochodem ta nákupka na 6,4 stojí pořád.

Filcka
Host
Filcka

Matuszyński hele ty hrdino ty si taky predikoval Bitconu na letošní cenu max 6K až 1K a není tomu zas tak dávno kdes tu psal článek (cirka 5 měsíců zpět ).

Honza
Host
Honza

Jasné FOMO už 9,3 t. Čím vyšší bude FOMO, tím větší bude korekce. O bull runu nemůže být řeč, na to není na trhu likvidita.

pan.karel
Host
pan.karel

Zadna korekce nebude,ted uz to pujde rovnou na 100k 😀