[Večerní souhrn článků] • TRX nyní funguje na platformě Ethereum • a další články

3.3
(4)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

TRX nyní funguje na platformě Ethereum

Zakladatel společnosti Tron, Justin Sun, oznámil, že TRX je nyní přístupný na platformě Ethereum. Podle Suna bude Tron k přenesení TRX na Ethereum využívat BitTorrent Bridge, který poskytuje řešení pro převod aktiv bez ohledu na řetězec.

Ve svém oznámení Sun uvedl adresu smlouvy, díky níž je TRX plně přístupný v celém ekosystému Ethereum. [1]

Podívejte se také na náš kalendář akcí, ať vám neunikne žádná kryptoměnová událost.

Analýzy a trhy

2.6.2023 Tržní přehled pro akciový index S&P 500 a Bitcoin – Výprodeje na Amerických nemovitostech, akciový index S&P 500 šplhá nahoru

Vítáme vás u dalšího přehledu trhu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a další kryptoměny. Americký akciový trh šplhá lehce nad 4220 bodů a táhnou ho jenom technologické akcie a AI bublina.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Binance školila české policisty a státní zástupce v Praze

Společnost Binance uspořádala v minulém týdnu sérii seminářů pro Policii České republiky a státní zástupce. Školení proběhla v rámci globálního programu, který Binance pořádá pro orgány činné v trestním řízení.

Německý Deutsche Telekom se zapojuje jako validátor Polygonu

Jedna z největších evropských telekomunikačních společností Deutsche Telekom využívá svou infrastrukturu k prozkoumání nových toků příjmů a posílení zabezpečení sítě jako validátor pro blockchainové protokoly.

Je Wall Street Memes další Dogecoin nebo Pepe? Předprodej WSM překonal milník 2 miliony dolarů

Před týdnem byl spuštěn předprodej nového meme coinu Wall Street Memes (WSM), který si ihned získal pozornost obchodní a investiční komunity na webu. Pokud hledáte další meme coin, který exploduje jako Pepe Coin, Dogecoin nebo Shiba Inu, možná jste ho našli zde.

Dogecoin v květnu lámal transakční rekordy, ale cenově je stále hodně nestabilní

Memecoin Dogecoin (DOGE) zaznamenal v květnu raketový růst denních transakcí. Z 25 000 transakcí došlo k navýšení o více než 8 220 % na úctyhodných 2,08 milionu. Navíc se tuto hodnotu podařilo pokořit v sobotu 27. května, kdy se naopak na trhu většinou moc neobchoduje.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.3 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Marcel

🤦

spot_img