[Večerní souhrn článků] • Shiba Inu by mohl překonat Dogecoin • a další články

5
(5)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Shiba Inu by mohl překonat Dogecoin

Kryptoměna Shiba Inu (SHIB) pokračovala opět ve svém vzestupu. Cena tokenu dosáhla nového rekordního maxima. SHIB by tak v brzké době mohl konkurovat meme kryptoměně Dogecoin. [1]

Analýzy a trhy

27.10.21 Technická analýza BTC/USD – hrozí průlom supportu?

Bitcoin (BTC) selhal při dalším odrazu. Včera jsem říkal, že to vypadá nadějně, ale nyní už trh tolik růžově nevypadá. Pro nás je totiž důležité, aby šla cena rychle nahoru a nedocházelo k příliš dlouhému zdržování na aktuálním supportu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Cream Finance zřejmě utrpěla velké ztráty při hacknutí bleskové půjčky

Škodliví aktéři se i nadále zaměřují na decentralizované finanční projekty, které chtějí zneužít. Ve středu došlo k útoku na jednu z hlavních platforem pro poskytování půjček DeFi.

Bakkt akcie raketově rostou po partnerství s Mastercard na nových kryptoslužbách

Téměř na trojnásobnou hodnotu se vyšvihly akcie krypto obchodní platformy Bakkt poté, co společnost uzavřela partnerství s globálními platebními společnostmi.

Okcoin: Altcoiny vedly institucionální zájem pro rok 2021

Kryptoměnová burza Okcoin před nedávnem zveřejnila svoje statistiky, ve kterých oznámila zvýšený zájem institucionálních investorů o altcoiny. Počet a objem obchodů institucí za poslední rok výrazně vzrostl.

Tesla může brzy obnovit podporu pro platby kryptoměnami

Přední výrobce elektrických vozidel, Tesla, předevčírem ve svém oznámení naznačila, že se možná brzy pokusí obnovit podporu pro platby kryptoměnami. Tesla věří, že kryptoměny mají velký dlouhodobý potenciál.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: