[Večerní souhrn článků] • Platforma Avalanche vybrala 230 milionů USD na podporu DeFi • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Platforma Avalanche vybrala 230 milionů USD na podporu DeFi

Avalanche Foundation dnes oznámila významnou investici ve výši 230 milionů amerických dolarů za účelem podpory růstu ekosystému decentralizovaných financí (DeFi). Platforma pro chytré kontrakty vznikla před rokem. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – přesun institucí do dluhopisového trhu jako velkým problém?

Další čtvrtek je tu, což znamená pravidelný živý stream v 19:00 na kanálu Žraloci sobě. Kromě technické analýzy na Bitcoin (BTC) se budeme krátce věnovat i ostatním trhům jako je zlato, dolarovému indexu, altcoinovému indexu a lehce i akciovým indexům.

16.09.21 Technická analýza BTC/USD – prorazíme, nebo získáme nižší vrchol?

Vzhledem k tomu, že dnes večer bude další pravidelný stream na kanálu Žraloci sobě, analýzu na Bitcoin (BTC) si zpracujeme jen velmi stručně. Jak jsem říkal ve středečním příspěvku, Bitcoin bude s největší pravděpodobností bojovat o prolomení blízké rezistenční konfluence.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Kritici bitcoinového zákona spálili v Salvadoru BTC bankomat

Bitcoinový bankomat v centru hlavního města Salvadoru „lehl popelem“ po útoku demonstrantů, kteří jsou proti přijetí Bitcoinu v zemi.

Ethereum Foundation podporuje decentralizované ověření identity

Ethereum Foundation v nedávném oznámení uvádí, že podporuje vizi společnosti Spruce pro decentralizované ověření identity. Spruce tak věří, že jeho přihlašovací systém může nabídnout decentralizovanou alternativu.

Už celý rok se Bitcoin pohybuje nad 10 000 USD

I když se pozornost kryptosvěta nyní zaměřuje na 100 000 $, málokdo si uvědomuje, že to je více než 365 dní, co se cena Bitcoinu (BTC/USD) pohybuje v pětimístných cifrách.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: