[Večerní souhrn článků] • Hacker zacílill na 300 milionů Iphone – připouští vydírání Apple • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Hacker zacílill na 300 milionů Iphone – připouští vydírání Apple

Karem Albayrak je hacker, který nějakým způsobem získal přístup až k 300 milionům Iphone po celém světě. Dále se přiznal, že vydírá společnost Apple. Během toho bylo odstraněno 150 účtů za minutu.

Albayrak hrozil, že pokud Apple nezaplatí výkupné, okamžitě smaže 300 milionů účtů od Iphonu. Podobné typy ransomware útoku byly hlášeny nejen na technologického giganta Apple, ale často míří i na nemocnice nebo stránky vlády.

Analýzy a trhy

23.12.19 Technická analýza BTC/USD: Bitcoin přidal na růstu 17,58%. Hodnoty nad 9 500 nedosažitelné ?!

Bitcoin před vánocemi posílil. Bude pokračovat v růstu až do halvingu? Které hodnoty je třeba sledovat?

23.12.19 Technická analýza BSV/USD – uprostřed retracementu

Samotné BSV udělalo od poslendího odrazu nějakých 15 %, což lze považovat za pěkné číslo, ale v rámci kryptotrhu to není nic zázračného a nemůžeme to považovat za zásadní důkaz o změně trendu. Nicméně, podstatné pro nás je, že tento odraz začal zrovna v cenových úrovních, které lze považovat za silná supportní pásma.

Kryptoměny a kryptofirmy

Nejvlivnější osobnosti v kryptoměnách v roce 2019 – 2. díl

Do kryptoodvětví zasahuje mnoho zajímavých, výjimečných a inteligentních lidí, kteří dělají odvážné věci za účelem ukázat nám kryptoměny v tom nejlepším světle. Ve druhém díle si představíme zbylé zajímavé představitele v oblasti kryptoměn za letošní rok.

Vánoce přicházejí – kdybyste mohli mít 3 přání!?❅☆❄

Jako děti jsme byli fascinováni touto pohádkovou otázkou: „kdybys mohl mít 3 přání, co by sis přál?” Hledání odpovědí může být velmi zábavné. Kdo by si nechtěl něco přát, kdyby se to mohlo splnit? O Vánocích se můžeme trochu zasnít.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Každý chce tak silný support

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img