[Večerní souhrn článků] • Edward Snowden potvrzuje, že měl ohledně Bitcoinu pravdu • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Edward Snowden potvrzuje, že měl ohledně Bitcoinu pravdu

Nejznámější americký informátor Edward Snowden dnes zveřejnil na svém účtu na Twitteru, že měl ohledně Bitcoinu pravdu. Březen letošního roku označil za dno Bitcoinu. Kryptoměna se však začala zotavovat poměrně rychle a v současné době se drží nad 19 000 USD. Snowden poznamenal, že měl pravdu s cenovou hladinou v březnu a cena opět vzroste.

Analýzy a trhy

07.12.20 Technická analýza BCH/USD a EOS/USD – Rázná zamítnutí na některých altcoinech

Vítám vás u další analýzy, ve které se zaměříme na altcoiny – Bitcoin Cash (BCH) a EOS. Včera jsme si rozebrali Bitcoin, kde jsem byl toho názoru, že trh nejspíš má ještě poslední šanci prorazit o pár tisíc dolarů.

07.12.20 [Přehled trhu a KAVA+BTC] Boj o 19 000 USD neutichá. Co roste nejvíce?

Volatilita Bitcoinu se po dosažení ATH rychle otáčí. Cena Bitcoinu šokovala finanční svět dosažením nového historického maxima. Díky stále silnému odporu v oblasti kolem 20 000 USD ale nemůžeme jít dál.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

BBC proniká do NFT s Doctor Who: Worlds Apart

Trh s digitálními sběratelskými předměty vítá nového hráče, protože BBC a Reality Gaming Group zahajují sbírku karet „Doctor Who“. Když se na trhu NFT začne angažovat světově uznávaná organizace, jako je British Broadcasting Company, je pochopitelné, že by tato technologie mohla být nakonec revoluční.

Paul Tudor Jones: Bitcoinová „jízda bláznivou raketovou lodí“ teprve začíná

Zkušený miliardářský investor a manažer hedgeových fondů Paul Tudor Jones si myslí, že tato “vesmírná loď” má zatím jen velmi nízkou kapitalizaci. Bitcoin a kryptoměny přirovnává k raným fázím internetu. [A nyní, odlet!]

Volatilita bitcoinu dosáhla 5měsíčního maxima

Volatilita nejdůležitější kryptoměny světa dosáhla 5měsíčního maxima, ke dni 30. listopadu letošního roku je to už 68,64 %, což je nejvíce od 5. června.

IOHK plánuje sjednotit programovací jazyky pro Cardano

Blockchainová technologická společnost IOHK nedávno oznámila, že brzy uvede dvě inteligentní vývojová prostředí pro kontrakty (devnets) pro Cardano – KEVM a IELE.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Kdo na to čeká?meme

 

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: