[Večerní souhrn článků] • Analytik předpovídá další zastávku na 85 000 USD za BTC • a další články

4
(2)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Analytik předpovídá další zastávku na 85 000 USD za BTC

Analytik Filbfilb ve své dnešní analýze trhu uvádí, že ve 4. čtvrtletí letošního roku může největší kryptoměna světa dosáhnout hodnoty 85 000 amerických dolarů. Dle jeho tvrzení je možné přesáhnout také důležitou hranici 100 000 za jednu BTC minci. [1]

Analýzy a trhy

17.09.21 Technická analýza Altcoin Index a Shitcoin Index – příští týden konečně volatilita?

Ve včerejším streamu jsme stihli téměř všechno, až na Altcoin Index a Shitcoin Index. Tudíž dnešní analýzu budeme věnovat právě těmto indexům. Jak jsem včera říkal, vývoj na altcoinech je velmi nesourodý. Některé alty a shitcoiny pumpují, jiné se drží zkrátka.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

3 věci, které se musí stát, aby Bitcoin dosáhl nové ATH – podle Nicholase Mertena

Podle kryptoanalytika Nicholase Mertena jsou zde tři věci, které se musí stát předtím, než Bitcoin může dosáhnout nových cenových rekordů.

Austrálie zažívá bitcoinový boom

Podle posledních údajů australské kryptoměnové burzy je investování do kryptoměn v Austrálii stále více oblíbenější. Vysoký nárůst nakupování a obchodování s kryptoměnami byl zaznamenán i u lidí starších 65 let.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: