[Večerní souhrn článků] • Bitcoin klesl na 40denní minima, Dogecoin vzrostl o 15 % • a další články

5
(4)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin klesl na 40denní minima, Dogecoin vzrostl o 15 %

Cena největší kryptoměny světa dnes klesla k hranici 38 000 amerických dolarů. Ethereum kleslo na 2 800 USD. Kryptoměnové trhy ztratily 80 miliard dolarů. Zatímco primární kryptoměny během dnešního dne klesaly, cena meme kryptoměny Dogecoin vzrostla o 15 %. Důvodem jsou zprávy o Elonu Muskovi a nákupu sociální sítě Twitter. [1]

Analýzy a trhy

25.04.22 Analýza BTC/USD – medvědi mohou zaplesat, býci pláčou

Bitcoin (BTC) nám poskytl nový signál, který rozhodně nepotěší býky, kteří doufali v průraz 42 000 USD. Máme totiž v grafu zřetelné zamítnutí, což je pro nás relevantní signál. Jak jsem říkal v nedělní video analýze, máme na týdenním grafu dokončený pullback, což bychom určitě měli brát jako velmi podstatné.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Americké město Fort Worth uvažuje o těžbě bitcoinů

S tím, jak se kryptoměny stávají stále rozšířenějšími, si úřady po celém světě začínají uvědomovat potenciál, který by jejich těžba mohla mít pro jejich komunity, včetně města Fort Worth ve Spojených státech.

Stripe zavádí na Twitteru výplatu kryptoměn

Platební společnost Stripe před nedávnem oficiálně oznámila rozšíření globálních výplat pomocí kryptoměn. Na Twitteru tak zavádí pilotní program, který umožní výplatu kryptoměn prostřednictvím Polygon Network.

Mohla by cena XRP do 3. čtvrtletí ztratit dalších 70 %?

Cena XRP potenciálně čelí možnosti dalšího propadu o 70 %, což by aktuálně 7. největší kryptoměnu poslalo hluboko pod 50týdenní EMA.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: