[Večerní souhrn článků] • V Brazílii vzniká návrh zákona o bitcoinu • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

V Brazílii vzniká návrh zákona o bitcoinu

V Brazílii se podle dostupných informací schyluje ke schválení zákona regulující trh s kryptoměnami. Národní kongres Brazílie by jej měl schváliv první polovině letošního roku. Zákon by umožnil prezidentovi země vytvořit regulační agenturu, která bude dohlížet na kryptoměnové trhy.[1]

Analýzy a trhy

13.04.22 Analýza BTC/USD – důležitá lokální událost se blíží

Bitcoin (BTC) od včerejška „úspěšně“ konsoliduje pod S/R levelem 42 000 USD. Čili je trh prozatím bez jakéhokoliv pohybu, který by nás kamkoliv nasměřoval. Respektive jsem již vyjádřil názor, že nás čeká pokles minimálně na 37 000 USD.

13.04.22 [Přehled trhu a BTC] Znovu bullish ?! Bitcoin čeká na Čínu

Bitcoin se trochu uklidňuje poté, co minulý týden propadl o 20 %, přičemž jen toto pondělí klesl o 5 % kvůli pádu trhu. Největší kryptoměna dokonce nakrátko klesla pod 40 000 USD, protože investori likvidovali své pozice.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Akcionář Twitteru zažaloval Elona Muska

Elon Musk je žalován akcionářem společnosti Twitter (NYSE: TWTR) za to, že opomněl zveřejnit, že ve firmě nakoupil velkou pozici, která měla vliv na cenu akcií společnosti.

Serena Williamsová: Bitcoin je supersilná investice

Jedna z nejúspěšnějších tenistek všech dob, Serena Williams, oznámila během konání konference Bitcoin 2022 spolupráci s finanční společnosti Block, Inc. Cash App. Co dalšího zaznělo z úst Sereny Williams na konferenci konané v Miami?

Argentinské město bude investovat do těžby kryptoměn

Město Sorradino v argentinské provincii Santa Fe chce začít těžit kryptoměny ve snaze získat peníze potřebné na modernizaci své železniční infrastruktury. Starosta města v těžbě digitálních měn, které lze okamžitě prodat, nevidí žádné riziko.

Bank Of America varuje před recesí, ta by mohla způsobit růst kryptoměn na nová maxima

Vzhledem k tomu, že se americká ekonomika i nadále zmítá pod tlakem rostoucí inflace, Bank of America (BofA) předpovídá obrovskou recesi, neboť Fed přikročí ke zpřísnění své měnové politiky.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: