[Večerní souhrn článků] • Bitcoin může rozdrtit ruský rubl • a další články

4.5
(6)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin může rozdrtit ruský rubl

Ruská centrální banka uvaluje na obyvatele země stále přísnější podmínky. Velký pokles ruského rublu by mohl být pro kryptoměnové obchodníky záminkou k tomu, aby shodili další velkou zásobu. Býčí vyhlídky se začínají objevovat podle několika analytiků. [1]

Analýzy a trhy

14.03.22 Analýza BTC/USD – jak interpretovat současný stav?

Bitcoin (BTC) ukončil předešlý týden a díky tomu, že byla od druhé poloviny pátku volatilita naprosto minimální, máme prakticky stejné týdenní close jako u předešlých dvou svící. Čili se trh už tři týdny absolutně nikam neposunul.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Evropský parlament hlasoval proti zákazu PoW

Členové Výboru pro hospodářské a měnové záležitosti Evropského parlamentu dnes hlasovali proti verzi návrhu zákona o trzích s kryptoaktivy (Markets in Crypto Assets, MiCA), která by mohla účinně zakázat kryptoměny založené na metodě Proof of Work v rámci EU.

Policie zabavila BTC za 28 mil. USD bývalému vládnímu zaměstnanci v Kanadě

Byl vládním specialistou na IT v Kanadě, nyní čelí závažnému obvinění, protože je podezřelý z počítačové kriminality v souvislosti s desítkami útoků s použitím ransomwaru.

Goldman Sachs zvažuje kryptoměnové opce pro instituce

Globální finanční instituce Goldman Sachs zvažuje poskytování kryptoměnových opcí pro institucionální investory. Držitelům by tak banka umožnila zajistit svá rizika, nebo zvýšit výnosy pomocí přizpůsobitelných nabídek.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: