[Večerní souhrn článků] • Velryby nashromáždily za 5 týdnů BTC v hodnotě 2,3 miliardy dolarů • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Velryby nashromáždily za 5 týdnů BTC v hodnotě 2,3 miliardy dolarů

Podle nejnovějších dat analytické společnosti Santiment bitcoinové velryby držících mezi 1 000 až 10 000 mincí bitcoinu významně zvýšily své držby během posledních 5 týdnů, kdy se cena bitcoinu pohybovala na úrovni kolem 27 000 USD. Celkem tyto velryby nashromáždily 84 897 BTC, což představuje zhruba 2,3 miliardy amerických dolarů. [1]

Analýzy a trhy

17.5.23 Analýza BTC/USD – Konsolidace supportu a možný default americké vlády

Bitcoin se v těchto chvílích drží na supportním pásmu, který se nachází kolem 27 000 USD. Zde tedy pořád nedochází k nějakému znatelnému zlepšení. Respektive kupci nejsou stále nijak agresivní a nesnaží se cenu tlačit více nahoru. Co se stane, když svou nynější šanci promarní?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Ministři EU schválili kryptoměnové předpisy MiCA

Ministři financí všech členských států Evropské unie odhlasovali přijetí regulačních předpisů pro kryptoměnový průmysl MiCA (Markets in Crypto-Assets). Co tento návrh znamená pro kryptoměny?

Co je to spread? A jak se počítá?

Co je to spread? Spread patří mezi základní pojmy skloňované při obchodování. Setkáte se s ním u každého brokera nebo burzy. Proto se v tomto článku podíváme, co se za tímto slovem skrývá.

Kryptoměny ještě nikdy nezažily dlouhou recesi

Nad kryptotrhy se vznáší potenciál recese v USA, přičemž pro přečkání bouře je rozhodující cash flow a reálná využitelnost.

Cena meme coinu Simpson stoupá, ale $SPONGE a AiDoge mohou vzrůst až 100x

ena tokenu Homer ($SIMPSON) vzrostla o 18 000 % a je nejnovějším přírůstkem v meme coinové mánii, která v současnosti způsobuje rozruch ve světě kryptoměn.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img