[Večerní souhrn článků] • Íránský prezident navrhuje vytvoření kryptoměny pro muslimské země • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Hackeři rozdávají ukradené Bitcoiny • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitcoin se oddělil od Wall Street a posiluje • Binance má výpadek • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Bitcoin konečně za posledních 24...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Íránský prezident navrhuje vytvoření kryptoměny pro muslimské země

Íránský prezident Hassan Rouhani uvedl, že muslimské země by měly vytvořit kryptoměnu jako alternativu k americkému dolaru, který se v daných zemí stává velmi dominantní.

Návrh předložil prezident na summitu v Malajsii. Rouhani tak věří, že muslimský svět by měl navrhnout opatření, aby se ochránil před nadvládou amerického dolaru a finančního režimu, nastaveného Spojenými státy americkými.

Již od roku 1979 ukládají Spojené státy proti Íránu nejen ekonomické sankce. Na summitu tak Rouhani řekl, že USA používá sankce jako hlavní nástroj k šikaně jiných národů po celém světě.

Analýzy a trhy

19.12.19 Technická analýza EOS/USD – potřebujeme brzké pokračování!

EOS během jednoho dne udělal asi 16 %. Jsme právě v konsolidaci po tom impulsu, takže bylo samozřejmě i něco málo umazáno.

[HOT] 19.12.19 Technická analýza BTC: Otestovali jsme 6 400 USD, co dále?

Po období konsolidace v první polovině měsíce jsme právě byli svědky retestu silného suportu na úrovni 6 400 USD (6 427 USD Binance) ve směru down-trendu. Cena se v době psaní článku zastavila na rezistenci 7 200 USD, tvořené klouzavým průměrem SMMA200 na hodinovém grafu. RSI je již překoupené, zatímco na daily grafu vznikl signál k nákupu.

Kryptoměny a kryptofirmy

Herní průmysl je klíčem k masovému přijetí kryptoměn

Návykové videohry dokáží přitáhnout do kryptoměnového odvětví zcela novou základnu uživatelů. Mnoho hráčů je technologicky důvtipnějších, než průměrný uživatel internetu a jsou také trochu otevřenější novým nápadům.

5 mincí s miliardovou dolarovou kapitalizací – jak se jim dařilo v roce 2019?

Některé mince s dolarovou kapitalizací dosahující či lehce přesahující miliardu si letos pohoršily a dokonce o ni přišly, jiné čelily výzvám i příležitostem.

Hot news

[Hot news] Fear & Greed index ukazuje, že je nyní vhodný čas pro nákup BTC

Minulý týden se ukázal pro trh s kryptoměnami jako obtížný a mnoho kryptoměn tak zaznamenalo výrazný propad. Aktuálně se ceny na trhu dostaly do zelených čísel.

[Hot news] 789 525 Etheru odesláno z PlusToken na neznámou peněženku

Masivní transakci s Ethereem zaznamenal Twitter účet Whale alert. 789 525 Etherea, což vychází na 105 099 509 amerických dolarů, bylo odesláno z PlusTokenu na neznámou adresu.

 

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – volatilita off či on

 

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře