[Večerní souhrn článků] • Bitcoin může čerpat sílu díky krizi mezi USA a Íránem • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Tether přidal na blacklist adresy v hodnotě 46 milionů dolarů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitfinex a Tether čelí soudu o 850 mil. USD • Podvody na YouTube stále kvetou • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin a...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin může čerpat sílu díky krizi mezi USA a Íránem

Na základě současného dění ve světě Bitcoin dosáhl na klíčový support 7600 USD, což potvrzuje krátkodobý býčí trend. V době psaní článku se cena pohybuje okolo 7580 amerických dolarů (dle KMP).

Přes víkend eskalovalo napětí mezi USA a Íránem, což se projevilo na ceně. Během toho všeho Bitcoin se dostal na dvoutýdenní maximum. Na Twitteru se rázem strhla debata, když Bitcoin a zlato začalo vykazovat stoupavé hodnoty.

Telegram odmítá zasílat krypto záznamy komisi pro cenné papíry

Platforma pro zasílání zpráv, Telegram, zadržuje bankovní záznamy týkající se ICO před americkou komisí pro cenné papíry a burzy (SEC). Jedná tak poté, co 2. ledna letošního roku podal SEC soudní příkaz na Telegram Group, aby společnost uvolnila své bankovní dokumenty.

Analýzy a trhy

[Přehled trhu] 06.01.2020 • [BTC]+1,54% • [ETH]+4,2% • [XRP]+9,72% • [LTC]+4,17% • [DASH]+12,27%

Bulls dnes zaútočili nejen na Bitcoin, který roste bez přestávky již 19. den od posledního dna. Kromě Bitcoinu se přidaly i altcoiny, které dnes zaznamenaly větší % zisky než Bitcoin. Růst zaznamenaly ale pouze altcoiny s větší kapitalizací.

06.01.20 Technická analýza BCH/USD – známky života

Situace je tu v podstatě obdobná jako u dalších top altů, což znamená, že od léta jsme ve stabilním poklesu.

Kryptoměny a kryptofirmy

Tři hlavní důvody poklesu ceny Cardana

Ačkoli má kryptoměna Cardano (ADA) velmi početnou a aktivní komunitu uživatelů a neméně aktivní tým vývojářů, na ceně tohoto aktiva se to nijak pozitivně neodráží. Cena se nedokázala zotavit ani navzdory velkým technologickým průlomům a poklesla o 97 % v porovnání se svými rekordními hodnotami.

Největší vítězové a poražení kryptosvěta roku 2019 (2. díl – kdo prohrál)

Vzestupy a pády, vítězové a poražení… Jaký byl rok 2019 ve světě kryptoměn je relativní. Záleží, kdo hodnotí. Pro někoho to byl rok přízně osudu a zisků. Pro jiné to stejně tak mohl být rok pádů a katastrof. Pojďme se nyní ve zkratce podívat, kdo je kdo, kdo vyhrál a kdo prohrál.

Dvanáct hacků kryptoburz v roce 2019

V loňském roce došlo celkem ke dvanácti hlavním hackerským útokům na kryptoburzy. Jedenáct hacků mělo za následek odcizení kryptoměn, v jednom případě došlo k odcizení zákaznických dat. Oproti roku 2018 se tak jedná o nárůst útoků, neboť v roce 2018 se jich uskutečnilo celkem devět.

Hot news

[Hot news] Už nemůžeme kontrolovat cenu XRP – tvrdí šéf Ripple

Generální ředitel platební sítě Ripple Brad Garlinghouse tvrdí, že společnost nechce dumpovat cenu XRP, ačkoliv této kryptoměny prodává obrovské množství.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Ohlédnutí za minulým rokem

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře