[Večerní souhrn článků] • Americké ministerstvo spravedlnosti obvinilo tři osoby z útoku na Twitter • a další články

0
večer, souhnr
Zdroj: pixabay.com

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Americké ministerstvo spravedlnosti obvinilo útočníky z útoku na Twitter

Podle zprávy portálu Medianama Ministerstvo spravedlnosti Spojených států amerických obvinilo tři osoby odpovědné za podvod s kryptoměnami a útok na sociální síť Twiitter, který se konal před několika týdny. Ministerstvo uvedlo, že za útokem stojí sedmnáctiletý mladík se svými stejně starými kumpány.

Analýzy a trhy

03.08.20 Technická analýza ETH/USD – K vytouženému bull runu chybí velmi málo!

V rámci dnešní analýzy bych se chtěl soustředit pouze na trh s mincí Ethereum (ETH), kde je dle technické stránky hodně významný progres vpřed. A to i v kontrastu s poslední analýzou, kterou jsem zpracoval před pár dny.

03.08.20 [Přehled trhu+ETH+BTC] Bitcoin propadl o 1 000 USD, vyšlápl si i na Ethereum!

Víkendový propad Bitcoinu se projevil i na ceně Etherea. Momentálně ztrácíme 11 000 USD a Ethereum již ztratilo 400 USD.

Kryptoměny a kryptofirmy

Chainlink zahajuje program na podporu vývojářů

Společnost Chainlink zahájila komunitní grantový program, který má za cíl urychlit vývoj celé platformy a podporovat nové vývojáře. Ekosystém okolo celého systému rychle roste a společnost chce urychlit přijetí chytrých smluv.

Coinbase se zaměřuje na DeFi, zvažuje zalistování 19 nových kryptoaktiv

Za poslední měsíce je jedním z největších příběhů v kryptosvětě decentralizované financování, obecně známé jako „DeFi„. Coiny, které patří do segmentu tohoto blockchainového prostoru, zažívají parabolický růst.

Ethereum je nejvýkonnější třídou aktiv první půlky roku 2020

Zdá se, že digitální aktiva, vydaná na síti Etherea, představují nejsilnější třídu aktiv v roce 2020 s průměrným ročním ziskem 130 %.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Obrázek dne – Jaký rank máte vy?

meme

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře