Uživatelé Binance mohou takto jednoduše vydělat 20 dolarů! – Testujte novou Matic Network peněženku

0
binance

Binance aktuálně nabízí svým zákazníkům možnost jednoduše vydělat 20 dolarů. To vše prostřednictvím partnerského projektu Matic Network (MATIC). Podmínkou získání odměny je testování nové kryptopeněženky Matic Network Crypto Wallet.

Binance tuto možnost oznámila na svém twitterovém účtu.

Podle zveřejněných informací se uživatelé burzy Binance mohou zaregistrovat pro stažení peněženky Matic Wallet a následně ji prostřednictvím AppStore nebo Google Play nainstalovat do svého mobilního zařízení. Poté je třeba, aby uživatelé vyzkoušeli zasílání plateb pomocí mTesla testnet tokenů. Následně Matic Network náhodně vybere 3000 testerů, kteří získají odměnu v token MATIC v aktuální hodnotě 20 dolarů. Testovací program je spuštěn od dnešního dne do 4. května tohoto roku.

Zaregistrovat se můžete přímo tady.

MATIC tokeny

Testování je spuštěno poté, co společnost Matic Network minulý týden spustila prodej svých tokenů prostřednictvím platformy Binance. Aktuálně je tržní hodnota tokenů MATIC o 66,7 % vyšší než během předprodeje. V předprodeji bylo do oběhu vypuštěných 1,9 miliardy tokenů, což představuje asi 19 % z jejich celkového objemu.

Zde si můžete prohlédnout video o projektu MATIC

Účelem platformy Matic Network je zprostředkovávání možnosti pro vývojáře volně vytvářet a spouštět decentralizované aplikace (dApps). Nová platforma vývojářům nabízí i využití Plasma Network a proof-of-stake validátorů pro potvrzování transakcí.

Co číst dále?

Jaguar Land Rover se spojil s IOTA foundation – Vydělávejte kryptoměny tím, že budete jezdit!

Zdroj:
sludgefeed.com

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro Kryptomagazín napsal Tomáš B.

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře