Únik fotek Samsung Galaxy S10 – Bude mít integrovanou Bitcoin peněženku?

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Peněženka Samsung Blockchain KeyStore by měla fungovat jako „bezpečné a jednoduše použitelné místo pro vaše kryptoměny“. Zajistí uživatelům plnou kontrolu nad jejich soukromými klíči a prostředky.

Jak by měl vypadat Samsung Galaxy S10

Design telefonu již pro většinu není překvapením, opravdu ale bude mít novinka integrovanou peněženku na kryptoměny? Vypadá to tak, posuďte sami.

Minulý měsíc společnost Samsung oznámila své plány uvést blockchainový smartphone. Společnost potvrdila, že by mohla Galaxy S10 ukázat již 20. února na své výroční akci Samsung Unpacked. Chytrý telefon ještě nebyl zveřejněn, ale některé jeho funkce jsou už známé.

Předpokládá se, že model Galaxy S10 bude vybaven 6,2palcovým OLED displejem, snímačem otisků prstů, procesorem Exynos 9820 (globálně) nebo Snapdragonem 855 pro Severní Ameriku a 128GB nebo 512GB interním úložištěm.

Očekávaná cena za takový telefon by mohla činit nejméně 799 eur (~ $ 1,009).

Závěr

Ceny telefonu se v poslední době posouvají do astronomických úrovní, nosit v kapse cihličku za 35 000 již není nic výjimečného. Je to neúnosné, nebo jste ochotni to akceptovat? Kolik jste ochotni dát za telefon vy, napište do komentáře pod článkem.

Zdroj:
coinspeaker.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Míra

Koupil jsem si Huawei P20 litre, rychlý, hezký telefon za 7 tisíc. Nedovedu si představit, že bych dal za mobil víc jak 10 tisíc. Naprostá zbytečnost (pro dospělého člověka, co se nepotřebuje ukazovat mobilem), naopak děti (do 30 a někdy i více let), kteří bydlí u rodičů jejichž vedlejší výdaje činí 0, musejí mít mobil za 20 000:D

Mirek

Ano, toto vypadá konečně jako telefon, za který má cenu tolik peněz dát 🙂

Jose

Mně stačí i Huawei P9 Lite (2017) cca za 5000. Výhledově max Honor 10 Lite za 6000.

spot_img