Trumpova prezidentská kampaň přijímá kryptoměny

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Prezidentská kampaň Donalda Trumpa oznámila, že od úterý začne přijímat dary v kryptoměnách. Je to poprvé, co významný prezidentský kandidát přijímá tuto formu financování.

Donald Trump jako kryptoměnový kandidát na prezidenta?

Podle tiskové zprávy kampaně mohou Trumpovi příznivci nyní přispívat pomocí jakékoli kryptoměny, kterou podporuje Coinbase Commerce. Kampaň ujišťuje, že všechny kryptoměnové příspěvky budou v souladu s předpisy Federální volební komise, včetně limitů na příspěvky a požadavků na zveřejňování.

Kampaň také reagovala na senátorku Elizabeth Warrenovou, zastupující prezidenta Joe Bidena, která se veřejně postavila proti kryptoměnám. Ve své reklamě z března 2023 Warrenová prohlásila, že buduje anti-krypto armádu, aby omezila finanční možnosti Američanů.

V reakci na to Trumpova kampaň prohlásila: „Příznivci MAGA nyní s novou možností kryptoměn vytvoří krypto armádu, která dovede kampaň k vítězství 5. listopadu!”

Před několika týdny, na galavečeru v Mar-a-Lago, Trump prohlásil, že je kandidátem krypta, čímž dostal kryptoměny do centra pozornosti své kampaně pro rok 2024.

V prosinci 2022 Trump prodal omezenou sérii NFT obchodních karet, které mohly být zakoupeny pomocí kryptoměn. Na začátku tohoto měsíce uspořádal ve svém klubu Mar-a-Lago slavnostní večeři pro své podporovatele NFT, kde znovu potvrdil svůj pro-krypto postoj.

„Pokud jste pro kryptoměny, budete hlasovat pro Trumpa, protože oni je chtějí zrušit,” řekl na akci nedávné akci, kde odkázal na Demokratickou stranu a prezidenta Joe Bidena. Trump také slíbil, že zajistí, aby jeho kampaň mohla přijímat dary v kryptoměnách.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 70 322 USD dle KMC.

Závěr

Hodláte sledovat americké prezidentské volby? Pro koho byste volili vy? Dejte nám vědět do komentářů nebo na naše sociální sítě. Neváhejte se přidat také na náš oficiální Discord server KRYPTOMAGAZIN CZ. Odkaz na Trumpovu kampaň naleznete pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Zaregistrujte se na Binance skrze tento odkaz a získejte 10% slevu na obchodní poplatky

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img