Traderovi se podařilo za hodinu vydělat téměř 50 milionů korun

4.3
(7)

Neznámý obchodník s kryptoměnami proměnil ve středu 3. dubna 13 000 dolarů na více než 2 miliony dolarů. Povedlo se mu to skrze nový memecoin Donotfomoew (MOEW).

Jak uvedla blockchainová analytická firma Lookonchain, obchodník nejprve nakoupil 499,9 milionu MOEW za 4 Ethery 10 minut po uvedení MOEW na decentralizované burzy (DEX). O necelou hodinu později prodal 111,65 milionu MOEW za 99 ETH (328 000 USD). V současné době drží 388,24 milionu MOEW, které mají v době zveřejnění hodnotu 1,76 milionu USD.

Meme token MOEW s kočičí tématikou byl vytvořen společností Bitget Wallet. „MOEW je jen pro zábavu, nic jiného. Chceme vidět, co dokáže síla memů,” dodali. Krátce po svém debutu na DEXech však MOEW prudce vzrostl a v současné době má tržní kapitalizaci 31 milionů dolarů.

V rámci probíhajícího býčího trhu výrazně vzrostla hodnota jak starých memecoinů, jako jsou Dogecoin a Shiba Inu, tak nově vydaných memecoinů na Solaně a Base. Jeden takový token, Jeo Boden (BODEN) – memecoin na Solaně parodující prezidenta Spojených států Joea Bidena – překročil tržní hodnotu 250 milionů dolarů.

Začátkem týdne zaznamenal memecoin tchajwanské hudební celebrity Machi Big Brother divokou cenovou akceleraci po předprodeji v hodnotě 40 milionů USD.

Investujte do bitcoinových ETF na platformě XTB

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Adamék
Hodnocení článku :
     

Fake

spot_img