Tom Lee: Investice do bitcoinu dává stále smysl

5
(5)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Vedoucí výzkumu finanční společnosti Fundstrat, Tom Lee, před nedávnem poskytl rozhovor, ve kterém svým posluchačům sdělil, že investice do bitcoinu má stále smysl. Lee se také nechal slyšet, že navzdory medvědímu trhu zůstává stále optimistou. Co dalšího prohlásil finanční analytik?

Tom Lee a investice do bitcoinu

Vedoucí analytik společnosti Fundstrat, Tom Lee, před nedávnem vystoupil v rozhovoru pro zpravodajský portál CNBC, kde hovořil o investicích do přední kryptoměny. Podle jeho slov má investice do bitcoinu stále smysl.

V nedávném rozhovoru Tom Lee prohlásil, že letošní rok byl pro kryptoměnový trh hrozným rokem. Přední analytik dokonce uvedl, že v letošním roce nikdo nevydělal peníze na kryptoměnách. Bitcoin však podle jeho slov není mrtvý a u lidí, kteří oceňují decentralizovanou povahu kryptoměny, si stále najde své místo.

Tom Lee ještě v minulém roce prohlašoval, že cena největší kryptoměny světa dosáhne do konce roku 2022 hodnoty 200 000 amerických dolarů. Ukazuje se však, že jeho předpověď s nejvyšší pravděpodobností nevyjde.

Vedoucí výzkumu finanční společnosti Fundstrat se domnívá, že nadcházející rok by měl být oproti letošnímu výrazně lepší. Podle jeho slov společnost zůstává nadále optimistická ohledně budoucího vývoje kryptoměnového odvětví.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 16 281 USD dle KMC.

Závěr

Co si o slovech Thomase Leeho myslíte vy? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na sociální sítě. Další informace o vývoji ceny kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách a streamech. Na celý rozhovor pro zpravodajský portál CNBC se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.


Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: