Tom Lee: Bitcoin by mohl dosáhnout 200 000 USD

4.7
(6)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Vedoucí partner společnosti Fundstrat Global Advisors, Tom Lee, věří, že úrokové sazby by mohly přimět mnoho investorů přejít od dluhopisů a některých akcií ke kryptoměnám. V rozhovoru vysvětlil, jak by největší kryptoměna světa mohla dosáhnout hranice 200 000 USD.

Tom Lee a cesta ke 200 000 USD

Analytik a vedoucí partner společnosti Fundstrat, Thomas Lee, před nedávnem poskytl rozhovor pro zpravodajský portál CNBC. Lee v rozhovoru vysvětloval, jak by cena bitcoinu mohla dosáhnout hranice 200 000 USD. V rozhovoru uvedl:

„Úrokové sazby vypadají, jako by měly zvrátit téměř 30 let poklesu. To znamená, že na dalších 10 let budete mít jistotu, že ztratíte peníze, když budete vlastnit dluhopisy… To je téměř 60 bilionů dolarů ze 142 bilionů USD z čistého jmění amerických domácností.“

Tom Lee v rozhovoru nastínil ještě zářnější budoucnost bitcoinu. Úrokové sazby způsobí, že majitelé dluhopisů by v budoucnu mohly přijít o peníze. Velké množství amerických investorů tak alokuje svůj kapitál do alternativních aktiv, jako jsou kryptoměny.

Lee již před několika lety správně předpověděl vývoj ceny bitcoinu. Před pěti lety jeho společnost Fundstrat předpověděla, že do roku 2022 bude mít největší kryptoměna světa hodnotu mezi 15 000 a 50 000 USD.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 43 987 USD dle KMC.

Závěr

Tom Lee není jediným analytikem, který předpovídá zářnou budoucnost pro digitální aktiva. K jeho prognózám se připojují i další významné finanční instituce. Celý rozhovor pro portál CNBC si můžete poslechnout pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také pro více obsahu připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.


Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: