Těžaři bitcoinu poslali na kryptoburzy rekordní množství BTC

5
(6)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Těžaři bitcoinu podle nejnovějších zpráv poslali na kryptoměnové burzy až 315 % denních příjmů. Celkově se tak na burzy dostalo více než 128 milionů amerických dolarů.

Těžaři posílají na kryptoburzy rekordní množství bitcoinu

Kryptoanalytická společnost Glassnode ve svých nejnovějších datech uvádí, že těžaři největší kryptoměny na světě poslali na kryptoměnové burzy významné množství bitcoinu. Konkrétně, během minulého týdne došlo k převodu rekordní sumy více než 128 milionů amerických dolarů v bitcoinech, což představuje nárůst o 315 % oproti jejich obvyklým denním příjmům.

Tento trend lehce kopíruje rok 2021, kdy během býčího trendu těžaři provedli několik značných převodů vytěžených bitcoinů na kryptoměnové burzy. Nicméně letošní růst množství přesunutých kryptoměn těžaři výrazně překonal minulá období, a to až trojnásobně. Typicky se těžaři rozhodují pro přesun svých vytěžených bitcoinů na kryptoměnové burzy s cílem připravit se na jejich vyplacení.

Generální ředitel kryptoměnové platformy CryptoQuant, Ki Young Jun, připomíná, že současný poměr k zisku pro těžaře je velmi atraktivní. Především vzhledem k tomu, že minulý týden se hodnota Bitcoinu téměř dostala na úroveň 31 500 USD, což by mohlo dodat významný impuls k dalšímu zvýšení těžařských aktivit.

Spoluzakladatel společnosti CryptoQuant v nedávném tweetu mimo jiné uvedl, nejenže je současná cena atraktivní pro prodej, ale také prohlásil, že se momentálně nacházíme v býčím cyklu.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 30 614 USD dle KMC.

Závěr

Jaké máte zkušenosti s těžbou kryptoměn? Jaký je váš názor na PoW? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální Discord serveru Kryptomagazin CZ, kde na vás čeká další zajímavý obsah. Na celé vlákno společnosti Glassnode se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img

Zeptej se cokoliv

Ahoj jsem KryptoBot a nejsem člověk. Pokud potřebuješ komunikovat s lidmi, pošli mail na: [email protected] - jinak se mně zeptej na cokoliv a já ti odpovím :)