Tento token postavený na ethereu může brzy vystřelit, říká kryptostratég Pentoshi

5
(3)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Ostře sledovaný kryptoměnový analytik a influencer Pentoshi naznačil možný růst jednoho oblíbeného tokenu postaveného na blockchainu ETH.

Analytik, který úspěšně predikoval konec posledního bull marketu, nyní přišel s bullish predikcí na kryptoměnu chainlink (link). Pentoshi, který není na kryptomarketu žádným nováčkem, svým 657 500 sledujícím na Twitteru vysvětluje, proč by měl tento altcoin růst.

Podle Pentoshiho vykazuje LINK relativní sílu s velkým fundamentálním katalyzátorem, který nastartuje růst. Pseudonymní stratég říká, že k tomu dojde do několika týdnů. Uvedl:

LINK zaznamenal silné zotavení a také nikdy nedosáhl nových minim navzdory všemu, co se stalo, a podařilo se mu udržet svá minima. Vzhledem k tomu, že v příštích dvou týdnech přijde staking, cítím, že má velkou šanci vyrůst.

Aktuálně se link obchoduje za 6,77 USD, přičemž Pentoshi počítá s mírným poklesem a odrazem nahoru z úrovní cca 6,6 USD.

Target?

Podle nedávného příspěvku na blogu je naplánováno spuštění beta stakingu pro LINK na mainnetu ETH 6. prosince. Staking umožňuje držitelům získávat odměny za pomoc při zvyšování bezpečnosti služeb chainlink oracle. Držitelé budou muset uzamknout své tokeny v inteligentní smlouvě, aby se mohli zúčastnit, čímž se sníží nabídka LINK v oběhu.

Zahájení stakingu je zásadní fundament, který podle analytika povede k nárůstu ceny chainlinku asi o 43 %. Nutno však zmínit, že na podobná oznámení cena často reaguje výprodejem v době “doručení” novinky.

Asi na ceně 9,63 USD se nachází cílové úrovně, kam Pentoshi doufá, že se LINK podívá před nástupem korekce.

Zda se tam jeho cena skutečně podívá pochopitelně dnes nikdo s jistotou neví. Je také potřeba zmínit, že i kdyby měl naprostou pravdu a správně vyhodnotil potenciál blížící se novinky, stále na trh může dopadnout další výprodej a vzít s sebou dolů veškeré naděje na úspěch této spekulace.

Závěr

Chainlink patří k altcoinům, které se nyní rozhodně může vyplatit sledovat. Důvodem je nejen cena hluboko pod loňským ATH na úrovni lehce pod 50 dolary, ale také nadcházející aktualizace. Pentoshi očekává růst…

POZOR: Žádné uvedené údaje nejsou investiční radou. Článek slouží výhradně jako informativní a zpravodajský obsah. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Ivan

Stejná písnička jako s ETH….

Standa

Jak rikal Kicom… Vsichni vime ho.v.

spot_img