Tento bull-run bude větší než v roce 2017 – tvrdí analýza společnosti Delphi Digital

0
(0)

Tom Shaughnessy, spoluzakladatel Delphi Digital, tvrdí, že příští bull-run bude větší než ten, který jsme zažili v roce 2017.

Optimismus převládá

V komunitě kryptoměn obecně panuje pozitivní nálada. Zdá se, že se pomalu blíží konec medvědího trhu a to potvrzuje i společnost Delphi Digital. Delphi Digital se zabývá tvorbou nezávislých analýz pro institucionální investory. Nyní společnost zveřejnila závěr ze své analýzy budoucnosti kryptoměn.

Více informací o BTC SV – Kraken delistuje BTC SV po vzoru Binance

“Poslední BTC bull-run byl hnán hypem kolem kouzelných, internetových peněz. Ten další bude mít jiný motor. Nastávající cyklus bude poháněn pochopením výhod, které plynou z toho, že áte platidlo, které nepodléhá žádné autoritě, má konečný počet mincí a zároveň je digitálním úložištěm hodnoty. Další bull-run bude větší.” řekl spoluzakladatel společnosti

Shaughnessy je zároveň optimistou směrem k altcoinům. Dle jeho mínění bude růst poptávka po alternativách k BTC. To má ovšem následně vést i k růstu ceny BTC jakožto hlavního přístupového bodu mezi kryptoměnami a fiat měnami.

Dno jsem již viděli

Podle Delphi Digital jsme také již viděli dno ceny BTC. Toto dno podle svých předpovědí odhadovali na Q1 2019 a dle jejich mínění jsme přesně to viděli v rámci tržní kapitulace.

Pokračujicí adopce kryptoměn – Jedna z nějvětších cestovních agentur přijímá BTC 

Využili jsme předchozích udajů o vývoji ceny BTC. Ty jsme porovnali a akumulačními body pro BTC. Tím se nám podařilo zpřesnit naší předpověď založenou na momentální dynamice UTXO (UTXO je v podstatě indikátor, kdy se naposledy BTC pohybovalo – tz. prenos BTC z jedné adresy na jinou). Proto se domníváme, že spodní hranici ceny uvidíme v první kvartále roku 2019.” je uvedeno ve zprávě Delphi Digital, která vyšla v lednu roku 2019.

Delphi Digital se drží při zemi se svými predikcemi. Neříká tak, kam až cena BTC může dojít, ale společnost jeví značnou jistotu, že růst ceny bude mít setrvalý charakter. Nejznámnější cenovou predikcí je odhad McAfeeho, který tvrdí, že je matematicky nemožné, aby byl BTC na nižší ceně než je milion dolarů v roce 2020.

Pokračovat ve čtení:

[Názor] Zveřejnil tajné dokumenty americké vlády – Je Assange hrdina, nebo zločinec?

 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Ceneon

V článku je chybka, má tam být místo “milion dolarů” “miliarda dolarů”.

spot_img