26.11.19 Technická analýza XRP/USD Swell ani nový partner Santander XRP nepomohli, je na novém low za 2 roky

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Divoký víkend pro kryptotrhy • Winklevoss: Nemít BTC v 2020 bude horší než neinvestovat do Amazonu v 2000 • a další...

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního víkendu v kryptosvětě. TRHY Bitcoin se po týdnech stagnace...

02.08.20 Bitcoin a Ethereum – Týdenní přehled zpráv aneb co podstatného se událo minulý týden

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Ripple má za sebou konferenci Swell, stejně tak přidalo partnera Santander, velmi slušné fundamenty ale cenu nezvedly.

Zdravím všechny tradery a traderky u nového updatu technické analýzy Ripple. Začneme zajímavým patternem i fraktální podobností na páru.

V poslední analýze na XRP jsme Vás informovali o novém partnerovi pro XPR, s cenou to ale nepohnulo. Naopak Bitcoin se postaral o nové low hodnoty na XRP za poslední 2 roky. 

Santander a XRP

Španělský bankovní gigant Santander říká, že brzy rozšíří své využívání platformy přeshraničních plateb prostřednictvím Ripple.

Na nedávné konferenci Institutu mezinárodních a evropských záležitostí hovořil generální ředitel digitálního investičního bankovnictví Santanderu, John Whelan o úsilí společnosti využívat blockchainu XRP.

Při pohledu na 6 měsíční graf vidíme klesající pattern, který se začal tvořit začátkem června. Během léta jsme mohli vidět propad XRP z 0,50 USD na topu k momentální hodnotě 0,217 USD. Jde o nové low hodnoty na XRP za poslední 2 roky. Na grafu jsem nechal schválně support, abychom si uměli představit, jak snadno překonali medvědi tuto podporu. Za posledních 20 dní ztratil Ripple na hodnotě 29 % poté, co nedokončil triangl nahoru.

Tip: Aktuální ceny kryptoměn můžete sledovat i na Kryptomagazinu – zde

Co se týče roku 2019, tak XRP je již v bear marketu. Množství altcoinů pokleslo během léta o 70 %, ale od spuštění Bakktu spadl i Bitcoin a ten se sebou stáhl i další altcoiny. XRP se tak dostalo nejen v tomto roce na nová minima. Nejbližší support byl prolomen. Zároveň nám skončil cyklus (abc) a měla by přijít další korekce. Graf nevypadá velmi dobře ani pro resistance line trianglu a tak zklamu ty, kdo čekají na XRP 0,5+ USD do konce roku.

O budoucnosti XRP

Malé světélko na konci tunelu přináší ale fraktální podobnost XRP z předešlým cyklem. Na tomto cyklu vidíme ukončení trianglů směrem dolů. Prudký odraz poslal XRP na nová maxima v roce 2019 (0,50 USD). Stane se to znovu? Tak na toto by odpověď ano nebo ne zněla velmi jendoduše. Ripple přitom měl vše ve svých rukou. Nejprve si mohl polepšit při konferencí Swell, kde skutečně přidal na hodnotě 30%, no následně propadl a nepomohl mu ani Santander. Nyní vidíme XRP na novém minimu hodnoty za jeden token za poslední 2 roky.

Co číst dál?

[Polední zprávy] • Novogratz: Býci v ohrožení, pokud nyní BTC neprorazí nad 7 500 USD • Travala se spojuje s gigantem Booking.com • a další novinky

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře