05.11.19 Technická analýza XLM (+27% ) Stellar v noci spálil polovinu mincí – 55 000 000 000 XLM!

0
(0)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Stellar Development Foundation (SDF) dnes oznámila nový mandát pro rozvoj své sítě a uvedla, že spálila více než 55 miliard tokenů Stellar Lumens (XLM).

Z více než 85 miliard tokenů, které byly vyčleněny na operace SDF, programy a partnerství, SDF spálil přes 55 miliard.

Technická analýza XLM/USD

XLM na zprávy reagoval pozitivně, když zaznamenal zvýšení cen o 27% za 24 hod. Nadace kryptoměny Stellar (XLM) říká, že zjistila, “že již nepotřebuje velký poklad, aby pokračovala ve své misi”

Zdroj: Stellar Development Foundation

Momentální pohled na 24 hod. graf XLM / USD. Situace se na XLM vyvíjí celkem pozitivně, zaznamenal 27% nárůst za 24. hod. Od topu na 0,088 USD poklesl o 8,76% na současných 0,081 USD. Současný růst je jen necelých 18%.

Celková situace na ročním grafu XLM se ale vůbec nemění. Růst o 27% je jen zlomek a na ročním grafu ho téměř nevidět. Statistika za rok 2019 vypadá takto: XLM si za rok 2019 od 01.01 k dnešnímu dni připsal ztrátu hodnoty o 24,75%. Navzdory dnešnímu růstu jsem osobně vůči XLM skeptický. Spálení XLM coinů možná není ani tak dobrým krokem pro XLM jako spíše zoufalost týmu XLM zastavit tento propad a vytvořit konečně dno. Pokud se podíváme na množství altcoinů z top 20, vidíme několik desítek % růstu i bez pálení. Proto jsem vůči XLM i nadále skeptický. Zajímavý je také růst XLM ve srovnání z top 20 altcoinů.

Na rozdíl od ostatních altcoinů, které začátkem roku rostly o 100 – 300%, XLM dosáhl pouze 48% nárůst a to už počítám i knot. Spálení 50 mld. mincí není ani tak přiblížení se k uživatelům jako spíše krok zoufalství, aby XLM neupadl úplně a neztratil největší investory.

Závěr

Omlouvám se, pokud moje dnešní TA na XLM / USD vypadá pesimisticky či kriticky, ale takový je reálný pohled na XLM během roku 2019. XLM neprožívá velmi velký zájem médií, ba co je horší, ani investorů. Spálení mincí mu možná pomůže, uvidíme co přinese čas, ale pokud to zůstane jen při tomto spálení tokenů a Stellar nepřidá něco nového či revolučního, obávám se že by mohl v průběhu roku 2020 vypadnout i z top 20 najkapitalizovanejších altcoinů na trhu kryptomněn.

Hodně štěstí při tradingu a obchodování přeje Ján Kopil.

Co číst dále

04.11.19 Technická analýza BTC, NEXO, KMD, REP – Dnešní up na BTC o 150 USD

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Manius Curius Dentatus

XLM v podstatě kopíruje vývoj XRP a z vývoje obou grafů můžeme čekat docela pěkný pohyb nahoru, pokud to nezhatí vývoj na BTC. V mínusu od 1.1.2019 je kolik coinů? Mám vám snad připomenout, kolika coinům jste v prosinci 2018 prorokovali cestu k 0 a implozi jejich ceny…?

spot_img