07.12.19 Technická analýza Huobi Token – Pattern před Vánoci naznačuje, kam HT poroste

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Kryptoburza Gemini uvádí DeFi tokeny • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • EU navrhuje zákon pro regulaci kryptoměn • Glassnode: Uniswap může být pod kontrolou Binance • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Po několika dnech prudkého poklesu...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Huobi token v tomto roce překročil zisk 400 %, ale během léta zaznamenal pád o téměř polovinu, jak to bude vypadat do konce roku a zda je v budoucnu pro tento coin potenciál růstu se dozvíte v dnešní analýze, která navazuje na včerejší BNB coin.

Technická analýza: HT/USD

Stejně jako Binance coin, který jsme publikovali pro Vás včera, tak i Huobi token v roce 2019 zaznamenal obrovský nárůst na hodnotě. Dnes se podíváme na další coin, vydaný burzou Huobi. Stejně jako BNB i HT má výhody menších poplatků za trading. Celkově si HT v roce 2019 na svůj top při 5,34 USD připsal 401% nárůst. Při pohledu na roční graf vidíme ale obrovský propad právě v létě. Od léta se totiž propadla hodnota HT o 45 %. Současná cena za jeden HT je 2,8 USD. Prozatím nevyšel útok pod weekly support. Bulls se úspěšné odrazili od podpory na hodnotě 2,12 USD a cena posílila na momentálních 2,8 USD.

Pro HT platí stejný scénář jako pro BNB. Pokud bude hodnota 2,12 USD prolomena a support přestane mít svůj význam, hodnota HT by se mohla propadnout až k dalšímu supportu na 1,64 USD. Tato podpora se začala tvořit v roce 2018 a potvrzena byla stejně jako fake breakdown v roce 2019. Všechno to je momentálně o hodnotě 2,12 USD, kterou bulls musí nutně udržet.

HTUSD_01

Před námi máme Vánoce a za poslední 2 roky jsme vždy viděli výrazné propady a vybírání hotovosti z krypta. Pozitivně naladěný trh zřejmě nebude ani v tomto roce, i když jsme začátkem roku viděli nárůst HT o 401 %. Všechny kryptoměny totiž stále ještě následují svého krále Bitcoin a ten momentálně už 6. měsíc za sebou oslabuje na hodnotě, když se propadl z 13 950 USD na současných 7 300 USD, přičemž před týdnem jsme zaznamenali krátkodobě i hodnoty kolem 6 500 USD. U Bitcoinu je však nejhorší to, že se nachází v sestupném kanálu, který stále nebyl prolomen, a to již po dobu 6 měsíců.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře