06.12.19 Technická analýza BNB/USD: Pattern před Vánocemi naznačuje kam BNB poroste

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Bitcoin konsoliduje • Počet aktivních bitcoinových adres dosáhl 2letého maxima • a další novinky

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního dne v kryptosvětě. TRHY Bitcoin za poslední dva týdny...

[Večerní souhrn článků] • Americké ministerstvo spravedlnosti obvinilo tři osoby z útoku na Twitter • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Binance coin (BNB) je kryptoměna vydávaná burzou Binance, díky níž můžete mít nižší obchodní poplatky. V roce 2019 narostla hodnota BNB o 620,5 %.

Vítejte tradeři/ky u další technické analýzy, tentokrát zaměřené na Binance Coin.

Technická analýza: BNB/USD

Při pohledu na graf vidíme výrazný propad BNB během léta. Masivní propad se netýká pouze Binance coinů, ale sledujeme to napříč celým trhem kryptoměn na čele s králem Bitcoinem. Ten propadl z 13 950 USD na současných 7 300 USD. Přičemž za posledních 6 měsíců jeho minimum bylo na 6 550 USD. Od června 2019 propadl také BNB o téměř 25 USD, což představuje ztrátu na hodnotě o velikosti cca 61 %. Právě ukončení fundamentu kolem BAKKTu a poklesu zájmu světových médií o kryptoměny zřejmě spustil už 6 měsíční bear market nejen na BTC, ale také i na BNB.

Léto bylo pro investory zklamáním, navzdory tomu, že mnozí zkušení tradeři čekali propad během letních prázdnin. Propad do tak hlubokého bear marketu je zklamání pro celou komunitu investorů.

Situace na grafu nevypadá dobře ani v tuto chvíli, kdy se blíží Vánoce. Za poslední 2 roky se kolem Vánoc spustily větší prodeje. Pohled na graf nám ukazuje 2 silné hodnoty resistence a support. Tu nejbližší hodnotu supportů vidíme na momentálních 15 USD. Vidíme podporu bulls ve snaze neztratit hodnoty 15 USD za 1 BNB.Jak můžeme vidět na grafu, kde se vytvořila Double Bottom formace, cena je těsně nad touto podporou. Tato formace by měla znamenat pro BNB, který momentálně konsoliduje na podpoře stejně jako v předešlém cyklu, šanci na nové proražení směrem nahoru. Cesta je otevřená ke krátké resistenci na hodnotách 21,49 USD.

Fraktální podobnost

Podpora na 15 USD byla testována pouze jednou a pokud by tato podpora byla prolomena, tak nám možné dno přinese fraktální podobnost BNB s rokem 2018.

V roce 2018 jsme zaznamenali 72% pokles (nepočítáme-li knot) a zdá se, že totéž by mohlo probíhat i tentokrát. Momentálně jsme na 56 % propadu a ke stejné % ztrátě bychom mohli dno na BNB najít při ceně 9,96 USD. Představovalo by to tak ještě ztrátu dalších 5 USD. Stejně podobně vypadají i statistiky a pohled na celý altcoin marketcap.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře